Як вставити флеш-банер на сайт. банер з сервером на сайт.

Флеш-банер розміщується на сайті майже точно таким же чином, як і звичайний графічний. Потрібно виконати кілька нескладних дій, щоб вставити флеш-банер в HTML-код сторінки ресурсу.
Інструкція
1
Завантажте флеш-банер на сервер сайту. Зробіть це за допомогою файл-менеджера, який знаходиться в панелі управління хостингу. Найпростіше скористатися спеціальною програмою під назвою FTP-клієнт. Завантажити його не важко, але доведеться виконати налаштування. Для цього потрібно довідатися в технічній підтримці хостингу паролі і адреси FTP-сервера. Тому для переміщення файлів між сервером і вашим комп'ютером краще використовувати файл-менеджер. Якщо рекламодавець зберігає файли банерів на власних серверах, пропустіть цей крок.
2
Підготуйте код, щоб вставити його на сторінку сайту. Зазвичай рекламодавець крім банера надає HTML-код, який потрібен для відображення банера на сторінці. Код може бути як в чистому вигляді, так і вставленим зразком в сторінку. В останньому випадку треба відкрити сторінку з розширенням html або htm в текстовому редакторі і відшукати частина коду. Починається вона з
3
Порівняйте в коді адресу банера з кодом, в який ви розмістили файл, що має дозвіл swf. Якщо вони не співпадуть, змініть файл в коді. Як правило, потрібно зробити це у двох місцях:
4
Далі відкрийте вихідний код сторінки, яка обрана для розміщення банера. Найпростіше зробити це в панелі управління сайту в редакторі сторінок. Відкрийте панель адміністрування і знайдіть потрібну вам сторінку, далі виберете режим редагування html - знаходиться він у правому верхньому куті редагування сторінки поряд з режимом візуального редагування.
5
Відкрийте вихідний код сторінки і знайдіть те місце, в якому хочете розмістити банер. Далі вставте скопійований раннє код. Тепер вам залишилося тільки зберегти зміни. Якщо ви завантажили сторінку з сервера - завантажте її назад.
Процедура вставки в сторінку баннера , виконаного з використанням флеш-технологій, мало відрізняється від аналогічної процедури для звичайного графічного баннера . Нижче наведений опис послідовності дій з розміщення флеш- баннера в HTML-код сторінки сайту.
Інструкція
1
Першим кроком повинна стати завантаження флеш- баннера на сервер вашого сайту. Зробити це найпростіше за допомогою файл-менеджера системи управління вашим сайтом або панелі адміністрування хостингу. Але можна скористатися і спеціалізованою програмою - ФТП-клієнтом. Таких програм в платному і безкоштовному варіантах можна знайти чимало в мережі, але вони зажадають настройки, освоєння і введення паролів і адрес ФТП-сервера. Тому використання файл-менеджера для переміщення файлів між вашим комп'ютером і сервером предпочтітельней.В деяких випадках рекламодавці воліють зберігати файли банерів на своїх серверах. Тоді цей крок вам, природно, треба пропустити.
2
Потім слід підготувати код для вставки в сторінку вашого сайту. Як правило, рекламодавець разом з банером надає і HTML-код, необхідний для його відображення в сторінці. Це може бути код «в чистому вигляді», або вставлений в сторінку-зразок. У другому випадку вам треба відкрити цю сторінку (файл з розширенням htm або html) в будь-якому текстовому редакторі і знайти частину коду, яка починається з тега . В повному вигляді вона може виглядати, наприклад, так:Вам потрібно переконатися, що адреса баннера в цьому коді відповідає тому, куди ви помістили файл з розширенням swf на попередньому кроці. При необхідності - змініть його в коді. Зазвичай це потрібно робити в двох місцях: - знайдіть тег
3
Тепер потрібно відкрити вихідний код сторінки, вибраної для вставки баннера . Зробити це найпростіше в редакторі сторінок системи управління сайтом - відкрийте його, знайдіть потрібну сторінку і перемкніть редактор з режиму візуального редагування в режим редагування html-кода.Еслі системи управління сайтом ви не використовуєте, то можна скачати файл з вихідним кодом сторінки і відкрити його в текстовому редакторі. Для скачування скористайтеся тим же інструментом, що і для закачки флеш-файлу в першому шаге.Открив вихідний код сторінки, знайдіть місце, в якому ви хочете бачити банер і вставте скопійований блок коду. Потім залишиться тільки зберегти зроблені зміни в коді сторінки. Якщо сторінка була завантажена з сервера - завантажте її назад.