Як включити на ноутбуці цифри. зміна набору цифр на ноут.

Портативні габарити ноутбуків не завжди зручні. Адже як правило, їх клавіатура значно менше стандартних моделей. Зокрема, в більшості переносних комп'ютерів - нетбуків і ноутбуків - відсутній цифровий блок клавіатури.
Вам знадобиться
  • - ноутбук або нетбук.
Інструкція
1
На перший погляд, це не так вже й важливо: на другий-то рядку клавіатури цифри є. І ними можна користуватися в звичайному режимі. Але іноді таке розташування незручно. Особливо, якщо людині за службовим обов'язком доводиться багато працювати з цифрами і виробляти різноманітні розрахунки на калькуляторі. В цьому випадку на допомогу приходить правая спеціальна секція клавіатури NumPad. Знайти її місце розташування на стандартній зовнішньої клавіатурі не важко. На панелі ноутбука - проблема. Хоча вихід є і в цій ситуації.
2
Для цього, наприклад, можна використовувати звичайну клавіатуру, підключивши її до ноутбука через USB-роз'єм. Після приєднання пристрою комп'ютер автоматично встановить необхідні драйвера, і ви зможете приступити до роботи.
3
Також можна придбати спеціальну панель Num Pad, для пошуку якої необхідно буде відвідати комп'ютерні магазини. І потім, вибравши для себе підходящу модель, через USB-порт підключити її до ноутбука.
4
А можна обійтися без всіх перерахованих пристосувань і створити цифрову панель Num Pad лише за допомогою наявних клавіш. Спробуйте переключити розкладку, натиснувши одночасно кнопки Fn (вона розташовується в лівому нижньому куті) і F11 на верхньому рядку. Однак іноді F11 може не діяти, що залежить від моделі ноутбука і його виробника. Тоді вам слід спробувати натиснути Fn + NumLk. Після того як ви перейдете в режим Num Pad, на екрані з'явиться відповідний значок-попередження про зміну набору цифр.
5
Перевірити, чи діють спеціальні команди переходу на панель Num Pad, можна за допомогою клавіатури. Для цього натисніть одну з клавіш: «J», «K», «L», U »,« I »,« O »та кількох інших. Якщо замість букв у вас друкуються цифри - повний порядок. Адже саме це і було потрібно. Для відключення режиму Num Pad необхідно буде також скористатися клавішами Fn + NumLk (або Fn + F11).
6
При бажанні можна створити віртуальну екранну клавіатуру, виклик якої здійснюється кількома способами. У першому необхідно з меню «Пуск» зайти в розділ «Стандартні». Потім знайти «Спеціальні можливості» і вибрати пункт «Екранна клавіатура». У другому - з меню «Пуск» перейти до функції «Виконати» і ввести в поле osk.
Зверніть увагу
Натискання «Fn» та Включити/виключити режим переміщення екрану. Сьогодні ця функція використовується не дуже широко і в різних додатках результат включення цього режиму може бути різним. В програмі MSExcel можна побачити класично сенс застосування цього режиму. Світлана? я ноутбуком HP Pavilion dv6 не користувався, подивіться уважно на клавіатуру, і спробуйте знайти цю кнопку.
Корисна порада
В таких умовах користуватися тачпадом, а тим більше, мишкою не завжди зручно. Функціональна кнопка Fn створена якраз для зручності доступу до різних корисним функціям управління ноутбуком. Які дії можна викликати поєднанням клавіш з Fn. 1. Натиснути кнопку Fn Lock якщо вона присутня на клавіатурі ноутбука. 2. Спробувати скачати свіжі драйвери. 3. Подивитися в налаштуваннях BIOS, чи є там режим активації/деактивації кнопки Fn.