Як змінити своє обличчя.

Дуже мало хто має від природи ідеальні риси обличчя та ідеальні пропорції. Набагато частіше люди незадоволені формами свого обличчя, і мріють так чи інакше змінити його. Зовсім не обов'язково для корекції овалу обличчя відвідувати пластичного хірурга - достатньо навчитися грамотно використовувати макіяж і його прийоми, що дозволяють візуально змінити овал обличчя, розширити або звузити очі, акцентувати увагу на одних областях особи і відвернути увагу від інших.
Інструкція
1
Якщо ви хочете візуально відкоригувати кругле особа , для якого характерний короткий підборіддя, широкий лоб і щоки, використовуйте рум'яна і бронзову пудру для створення акцентів на області чола й підборіддя. Це приверне увагу до центральної частини обличчя і згладить круглі форми.
2
Якщо у вас овальне особа - вам пощастило, так як така форма особи найбільш досконала і природна від природи. Зазвичай овальне особа , коли підборіддя і лоб злегка завужені, не потрібно коригувати - тому ви можете використовувати найрізноманітніші стилі макіяжу, що підкреслюють його достоїнства, і вирішуватися на сміливі експерименти.
3
Квадратне особа відрізняється однаковою шириною підборіддя, щік і чола. Зазвичай володарки такої особи виглядають грубуватими, їм бракує жіночності, і тому квадратне особа необхідно коригувати і пом'якшувати його форми правильним макіяжем і зачіскою. До такого типу добре підійде зачіска, що приховує бічні частини овалу обличчя, достатньо пишна і об'ємна.
4
Також вам потрібно використовувати тональний засіб, яким можна злегка затемнити кути чола і скул, а також підкреслити верхні частини скул і середину лоба.
5
Підкресліть щоки рум'янами - це приверне увагу до середньої частини обличчя і зробить його м'якше.
6
Коли овал обличчя нагадує серце (широкий лоб і загострене підборіддя), потрібно злегка затемнювати бронзової пудрою віскі і щоки, зменшуючи їх ширину, а також акцентувати увагу на підборідді, щоб він здавався більш широким.
7
Подовжене особа можна зробити коротше, завдавши на підборіддя темні рум'яна і акцентувавши рум'янами бічні області щік. Також при дуже довгому обличчі скорегувати його форму допоможе густа чубчик.
8
Ще одна форма особи, яка зустрічається набагато рідше, але вимагає набагато більшої уваги до своєї коригуванню - це грушоподібне особа , що відрізняється масивним підборіддям і досить вузьким лобом. При такій складній формі обличчя потрібно затемнювати пудрою щоки і скули, підкреслювати кольором лоб і зменшувати візуально підборіддя, використовуючи темні тони. У макіяжі повинні бути виділені очі - вони візуально збільшать верхню частину обличчя, а також при такій формі потрібна обов'язково об'ємна і пишна зачіска.