Як відновити пошкоджену карту пам'яті. відновлення даних з пошкодженої карти пам'яті.

Усередині кожної карти пам'яті або флешки міститься мікросхема, якою управляє мікропрограма. При неправильному витяганні з комп'ютера або іншого носія ця програма збивається, і карта пам'яті перестає працювати. Як же можна відновити її?
Вам знадобиться
  • - пошкоджена карта пам'яті,
  • - програма для зчитування кодів,
  • - програма для відновлення файлів.
Інструкція
1
Для того щоб відновити пошкоджену карту пам'яті спочатку з'ясуйте її модель і виробника. Після цього знайдіть спеціальні утиліти для роботи з даними контролером. З'ясувати це не складе особливих труднощів.
2
Для цього візьміть в руки свою флешку, акуратно розкрийте корпус за допомогою ножа і прочитайте назву моделі контролера. Будьте обережні і уважні, оскільки найчастіше такі дані відображені на самому корпусі мікросхеми. Якщо ж ви там нічого не виявили, тоді визначте модель контролера за ідентифікатором виробника і ідентифікатору пристрою, тобто за спеціальними кодами захисту мікропрограми VID і PID. Після того як коди будуть знайдені, скачайте з інтернету програми, які розпізнають дані коди.
3
Не турбуйтеся, якщо програма не може вважати коди, так як шанс на відновлення пошкодженої карти пам'яті у вас ще залишається. Спробуйте поступити іншим способом. Знайдіть виробника, використовуючи ці коди. Для цього скористайтеся спеціальними базами даних. Наприклад, можете використовувати базу iFlash.
4
Після того як ви визначите виробника, знайдіть сервісну утиліту в інтернеті для роботи з даною мікросхемою-контролером. Скачати таку утиліту з сайту виробника ви можете досить швидко і абсолютно безкоштовно.
5
По завершенню відновлення роботи мікросхеми-контролера, спробуйте витягти дані з пам'яті. Пам'ятайте, для цього вам потрібно буде скористатися спеціальними програмами для відновлення даних. Майте на увазі, для цього підійде абсолютно будь-яка програма, в тому числі і LostFlashFoto.
6
Якщо ж пошкоджені файли не піддалися відновленню, і вони не представляють особливої цінності для вас, тоді проведіть тест на наявність збійних секторів у карті-пам'яті.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=TKGpSHkCECQ