Як у Word поставити переноси. Як поставити авто переноси в ворде.

Режим розстановки переносів у тексті - це вбудована функція додатка Word, що входить в офісний пакет Microsoft Office. Включення даного режиму в різних версіях програми Word здійснюється різними способами, хоча основний алгоритм дій залишається незмінним.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Усі програми». Розкрийте посилання Microsoft Office і запустіть додаток Word. Відкрийте підлягає редагуванню документ або створіть новий.
2
У версії Word 2003 потрібно розкрити меню «Сервис» верхній панелі інструментів вікна програми і вказати пункт «Розстановка переносів». Далі застосуйте прапорець в рядку «Автоматична розстановка переносів» в діалоговому вікні та збережіть зроблені зміни (для Word 2003).
3
Розкрийте меню «Параметри сторінки» верхньої сервісної панелі вікна програми Word версії 2007 і виберіть підпункт «Макет сторінки». Вкажіть підпункт «Розстановка переносів» і скористайтеся опцією «Авто» для застосування автоматичної розстановки до всього документа (для Word 2007).
4
Для автоматичної розстановки переносів у певної частини документа виділіть необхідний текст і скористайтеся вищеописаним алгоритмом дій. При виборі опції «Ручне» у списку «Розстановка переносів» користувач отримає можливість побачити пропоновані варіанти перенесення в поточному слові в окремому діалоговому вікні. Скористайтеся також можливістю змінити налаштування переносів у словах, яку надає підпункт «Параметри розстановки переносів».
5
Зверніть увагу на опцію м'якого перноса. Ця зручна функція застосовується для визначення місця для розриву слова або сполучення слів в кінці рядка. При знаходженні обраного слова в будь-якому іншому місці м'який перенос стає видимим тільки за умови активації параметра «Відображення». Для включення цієї функції розкрийте групу «Абзац» верхньої сервісної панелі вікна програми Word і перейдіть на вкладку «Початкова сторінка». Скористайтеся командою «Сховати/відобразити» і вкажіть місце вставки м'якого переносу в обраному слові. Підтвердіть виконання необхідного дії, одночасно натиснувши клавіші Ctrl і «Дефіс».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ya9wV-_UawQ