Як швидше продати гараж.

Гараж можна продати дуже швидко, якщо всі документи підготовлені, і ви плануєте скористатися послугами посередників, до яких звертається велика кількість громадян, які планують придбати нерухомість. Якщо ж ви не хочете користуватися послугами агентства нерухомості, то швидку продаж можна здійснити самостійно, помістивши оголошення в засобах масової інформації.
Вам знадобиться
  • - документи, необхідні для продажу;
  • - оголошення в засобах масової інформації та на рекламних стендах;
  • - договір з агентством нерухомості (якщо ви використовуєте послуги посередників).
Інструкція
1
Для швидкого продажу вам буде потрібно підготувати пакет необхідних документів і тільки після цього сповіщати максимальну кількість населення про те, що гараж продається. Відповідно до Цивільного кодексу РФ, продати можна тільки те, що належить вам по праву власності. Отримайте виписку з кадастрового паспорта об'єкта, яку видають в БТІ. Також вам буде потрібно отримати виписку з кадастрового паспорта земельної ділянки. На гараж та земельна ділянка ви повинні мати свідоцтво про власність. Якщо майно оформлено у спільну часткову власність, оформите нотаріальний дозвіл від усіх співвласників і від другого чоловіка.
2
Після оформлення всіх документів, необхідних для продажу, зверніться в велике агентство нерухомості або проведіть рекламне інформування самостійно.
3
Розклейте рекламні оголошення про продаж на всіх міських стендах, біля автобусних зупинок, великих супермаркетів. Найбільш дієві такі оголошення, якщо вони розклеєні в районі, де знаходиться гараж, так як більшість потенційних покупців планують ставити свій автомобіль поблизу від будинку, а не добиратися до гаража в іншу частину міста.
4
Зверніться в офіс засобів масової інформації, дайте оголошення на всі регіональні канали. Вказуйте місце розташування гаража, матеріал, з якого він виготовлений, ціну за гараж ви можете назвати договірну. Якщо ви знаєте приблизну вартість гаражів, рівноцінних вашому, то трохи знизивши ціну, ви зможете продати гараж швидко.
5
Не забувайте, що пік купівельної активності припадає на осінь, коли потенційні покупці вирішують питання про те, де буде зимувати їх автомобіль - на платній автостоянці або у знову придбаному гаражі.
6
Якщо покупці знайшлися, не втрачайте їх. Якщо ви дійсно хочете продати гараж швидко, знижуйте ціну і відразу укладайте договір купівлі-продажу, як тільки покупці висловили бажання придбати ваш гараж.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=dEuBaPOpH7E