Як відбілити светр. дитячі кофти в'язання спицями.

Вовняні вироби схильні пожовтіння, адже в пухнастих волокнах осідає іржа, якщо ви перете неякісної водопровідної водою. В цьому випадку повернути первісний колір допоможуть неагресивні відбілюючі речовини.
Вам знадобиться
  • - порошок;
  • - кисневий відбілювач;
  • - перекис водню.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до використання різних засобів для виведення плям, спробуйте більш щадний спосіб - порошок, до складу якого входять відбілюючі та інші активні компоненти. Покладіть трохи більше норми кошти в відсік для основного прання, поставте найдовшу програму і температурний режим +40 градусів. В середині прання зупиніть машинку і дайте виробу трохи отмокнуть. Після цього відновите цикл. Виріб стане чистіше вже через пару прань.
2
Подивіться в магазинах рідкий порошок для делікатних і вовняних тканин, який відбілює. Найчастіше на натуральних виробах з'являються катишки, які й надають сіруватий відтінок. Спеціальні компоненти, які входять до складу мийного, розплутують волокна і злегка вибілюють, якщо використовувати його регулярно. Але не завжди цей варіант допомагає домогтися бажаного результату з першого разу, але з часом ви помітите відбілюючий ефект.
3
До більш радикальних заходів приступайте тільки в тому випадку, якщо порошок не допоміг вирішити поставлені завдання. Скористайтеся кисневим відбілювачем. Обов'язково прочитайте інструкцію, якщо в ній зазначено, що засіб можна використовувати для прання вовняних виробів, то приступайте до дій. Розчиніть потрібну кількість відбілювача в теплій воді і замочіть светр на годину. Потім ретельно прополощіть і прокондіціоніруйте виріб.
4
Непоганим відбілюючим ефектом володіє перекис водню. Додайте її в воду (приблизно 3 столові ложки на літр). Замочіть в розчині светр і залиште на ніч. За цей час всі забруднення отмокнуть, а шерсть набуде більш свіжий вигляд. Виперіть річ вручну або в машинці. Якщо з першого разу результат не задовольнив вас, проведіть повторну процедуру відбілювання через пару днів.
Корисна порада
Не піддавайте кипячению вовняні вироби. Не факт, що вони стануть на кілька тонів світліше, а от те, що напевно зменшаться в розмірі - можете навіть і не сумніватися. Якщо ви не змогли самостійно повернути білосніжний колір светра, зверніться в хімчистку.