Як звичайну камеру використовувати Як веб. перетворюємо звичайну веб-камеру в.

У деяких користувачів ПК відеокамери просто припадають пилом на полицях. Ну в кращому випадку про наявність відеокамери згадати можуть перед якимось значущою подією, а потім знову цей пристрій на довгий час прибирають. Знайти застосування їй нескладно: це пристрій використовувати можна в якості веб-камери.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер з доступом до глобальної мережі;
  • - відеокамера;
  • - шнур;
  • - диск.
Інструкція
1
Підключіть відеокамеру до персонального комп'ютера за допомогою спеціального шнура. Операційна система, встановлена на ПК, сама виявить новий підключений пристрій і попросить встановити для нього програмне забезпечення.
2
Вставте в дисковод оптичний диск, що постачається з відеокамерою, і в розпочатому на робочому столі вікні натисніть «Далі». Дотримуйтесь подальших рекомендацій. В результаті драйвер на відеокамеру буде встановлений: на екрані з'явиться оповіщення про те, що відеокамера встановлена і готова до використання.
3
Відкрийте додаток «Скайп»: програмне забезпечення автоматично визначить відеокамеру як веб-камеру. Це дозволить спілкуватися з іншими користувачами «Скайпу» (не тільки чути їх, а й бачити).
4
При необхідності відрегулюйте одержуване і передається зображення. Для цього в головному меню програми «Скайп» натискайте послідовно на вкладки «Інструменти» і «Налаштування». В цілому якість зображення при використанні відеокамери набагато вище, ніж при спілкуванні за допомогою веб-камери.
5
Щоб транслювати важлива подія в режимі реального часу, встановіть в приміщенні дві або більше відеокамери і підключіть ці пристрої до персонального комп'ютера. Після цього в меню «Скайпу» виберіть ту відеокамеру, з якою будете працювати в поточний момент часу, послідовно передаючи головну роль камері, з якої виконується трансляція.
Зверніть увагу
Якщо з якихось причин немає драйвера до відеокамери, скачайте його в інтернеті. Але ні в якому разі не користуйтеся інформацією, викладеною на сумнівному ресурсі: таке ПЗ може містити шкідливий код-програму.
Корисна порада
Відеокамера, на відміну від веб-камери, споживає набагато більше енергії, тому обов'язково підключіть її до джерела живлення.