Як відключити сенсорну миша.

Сенсорна миша, або, як її ще називають, сенсорна панель - відмінний винахід. Але цей девайс вже не актуальне, оскільки багато ноутбуків забезпечені окремою usb-мишею.
Інструкція
1
Користувачі ноутбуків помітили, що сенсорна панель значно збільшує час, який витрачається на роботу. Не варто забувати і про те, що тачпад має низький дозвіл. Як правило, в разі необхідності використання будь-яких графічного редактора можуть виникнути деякі труднощі. Також проблеми з сенсорною панеллю можуть виникнути і при наборі тексту, так як досить легкого дотику пальця, щоб курсор перемістився в іншу частину екрана. Отже, виникає необхідність у відключенні сенсорної миші.
2
Знайдіть на робочому столі ярлик «Мій комп'ютер». У разі його відсутності відкрийте панель швидкого доступу, яка розташовується внизу екрану, і знайти вкладку «Комп'ютер».
3
Натисніть правою кнопкою миші на ярлик «Мій комп'ютер». Виберіть із списку опцію «Управління».
4
Після виконання цих дій має відкритися вікно управління комп'ютером. Відкрийте вкладку «Службові програми». В списку знайдіть опцію «Диспетчер пристроїв». Далі в правій частині вікна з'явиться панель адміністрування.
5
Відкрийте свій обліковий запис подвійним натисканням лівої кнопки миші по відповідному значку з ім'ям. Знайдіть і відкрийте вкладку «Миші та інші вказівні пристрої». В списку натисніть на «Port Touchpad». Після виконання цих дій має відкритися вікно, де можна змінювати властивості сенсорної панелі. Для деактивації пристрою потрібен натиснути на функцію "Відключити". При необхідності можна оновити або видалити драйвера. Варто відзначити, що в будь-який час тачпад можна знову активувати. Для цього необхідно у властивостях сенсорної панелі вибрати функцію «включити». Якщо опція буде недоступна, то потрібно виконати відкат. Це дозволить відновити раніше встановлені драйвера.
Поруч з клавіатурою ноутбука може розташовуватися панель з допоміжними клавішами. Вони призначені для запуску браузера, текстового редактора, програвача та ін. При використанні комп'ютера в складі мультимедійного кіоску неконтрольований запуск програм клавішами цієї панелі може скомпрометувати безпеку машини.
Інструкція
1
Коректно завершіть роботу операційної системи на ноутбуці і дочекайтеся його автоматичного відключення. Обесточьте комп'ютер і всі підключені до нього периферійні пристрої. Зніміть з комп'ютера батарею.
2
Подденьте викруткою фальшпанель, що закриває плату додаткової клавіатури. Акуратно розчепивши засувки, зніміть цю фальшпанель.
3
Подивіться, чи знаходиться кнопка включення ноутбука на одній платі з допоміжними клавішами. Навіть якщо це виявиться так, погляньте, чи використовується для підключення цієї кнопки окремий шлейф. Якщо шлейф окремий, від'єднайте від материнської плати комп'ютера той з шлейфів, який відноситься до допоміжних клавішах, а той, який іде до кнопки включення, залиште не місце. У разі ж, якщо шлейф у кнопки включення і допоміжних клавіш загальний, відключати його не можна, а для блокування останніх доведеться використовувати тверду накладку. Вона повинна бути досить тонкою, інакше при закриванні ноутбука вона може розчавити екран.
4
Від'єднаний від материнської плати роз'єм укладіть таким чином, щоб він не заважав надяганню фальшпанели. При наявності на ньому виступаючих контактів ізолюйте їх від плати тонкою плівкою. Встановіть фальшпанель на місце. Акуратно зафіксуйте її всіма засувками.
5
Встановіть на ноутбук батарею. Подайте харчування на нього, а також на всі периферійні пристрої. Натисніть на кнопку включення - якщо все зроблено правильно, машина повинна запуститися. Дочекавшись завантаження ОС, переконайтеся, що допоміжні кнопки не працюють. Встановіть ПО мультимедійного кіоску і налаштуйте його так, щоб при запущеній програмі запуск будь-яких інших додатків якими комбінаціями клавіш неможливий.
6
У випадку, якщо виникне необхідність знову експлуатувати ноутбук поза мультимедійного кіоску, знову виконайте все вказане вище, але замість відключення роз'єму додаткової клавіатурі підключіть його.