Як додати желатин в холодець. Холодець з желатином.

Холодець варять з різних сортів м'яса з додаванням кісточок, хрящів і суглобів, з яких, при тривалому варінні, в бульйон переходять желирующие речовини. Але при сучасних темпах життя не завжди є час для такого тривалого процесу, тому в бульйон можна додати готовий желатин. Звертайте увагу на інструкцію, написану на упаковці з желатином, яким способом його приготовляти.
Вам знадобиться
    • желатин
    • холодна кип'ячена вода
Інструкція
1
Швидкорозчинний желатин висипте в ту кількість води, яке зазначено на упаковці. Зазвичай його розводять в пропорції одна частина желатину до п'яти частинам води. Вода повинна бути холодною і кіпяченой.Оставьте желатин на 10 хвилин для розчинення. Потім влийте його в гарячий проціджений бульйон для холодцю. Добре розмішайте. Знову проціджувати бульйон не потрібно.
2
Налийте в миску холодну воду. Висипте пакетик желатину. Пропорції дивіться на упаковці. Залиште желатин набухати. Через 30 хвилин поставте миску з желатином на водяну баню і повністю розчиніть. Вийміть з бульйону м'ясо. Перелийте розчинений желатин в бульйон для холодцю, доведіть до кипіння при постійному помішуванні, щоб желатин не прилип до дна і не пригоріла. Процідіть бульйон.
3
Розчиніть желатин у склянці холодної води, дайте йому розбухнути. Перелийте масу в кухлик, додайте гарячого бульйону і доведіть до кипіння. Постійно перемішуйте рідину в ковшике, щоб желатин повністю розчинився. Перелийте в бульйон для холодцю за 10 хвилин до готовності. Залиште каструлю на повільному вогні. Процідіть бульйон.
Зверніть увагу
Якщо ви відволіклися, а бульйон для холодцю з желатином закипів, то нічого страшного, желирующие властивості не загубляться, і холодець не потрібно буде переробляти. Тільки не кип'ятіть занадто довго, інакше смак желатину може посилитися.
Корисна порада
Щоб бульйон для холодцю був прозорим, його освітлюють, разом з введенням в нього желатіном.Разбухшій желатин можна розчинити в мікрохвильовці.