Як відучити кішку є квіти.

Поїдання зелені - це абсолютно нормальне природне поведінка котів. Однак рідкісної господарці сподобається, що її улюбленець риється в горщиках з дбайливо вирощеними фіалками. Крім того, що кішки псують зовнішній вигляд рослин, деякі їхні екземпляри можуть бути просто-напросто отруйні для тварин.
Вам знадобиться
  • - цитрусовий освіжувач повітря;
  • - лимон, апельсин;
  • - овес;
  • - водяний пістолет або пульверизатор;
  • - левометіцін;
  • - банки;
  • - крупа, гудзики.
Інструкція
1
Подбайте про те, щоб у вашого улюбленця було достатньо іграшок. Кот розважає себе як може, і, якщо господар не надав йому іграшкових мишок і м'ячиків, зрозуміло, знайде інші об'єкти, які підходять для ігор.
2
Спробуйте окропити квіти цитрусовим освіжувачем повітря або покласти прямо в горщик дольки лимона і апельсина. Багатьох кішок відлякує цей запах, і вони воліють зайняти себе іншими речами.
3
Купіть насіння вівса і посадіть їх спеціально для кішки. Уже через тиждень в горщиках з'являться молоді паростки, які ваш улюбленець буде з задоволенням гризти, забувши про петуньи і амарілліси. Якщо у вас на підвіконні росте хлорофітум, можете також відсадити кілька паростків спеціально для вашого улюбленця.
4
Всякий раз, коли ви помічаєте, як кішка потягнулася до рослин, бризкайте в неї з водяного пістолета або пульверизатора. Якщо у вас є дитина, можете перекласти цю місію на нього - він із задоволенням буде охороняти порядок у вашій квартирі.
5
На великі рослини можна повісити різні «шумелки» - банки, наповнені гудзиками або крупою, і дитячі брязкальця. Можливо, вони дещо зіпсують ваш інтер'єр, однак цей захід тимчасовий. Приблизно через місяць кішка звикне до того, що фікуси і пальми починають загрозливо гриміти при спробах поласувати квітами.
6
Розтлумачте таблетку левоміцетину, розчиніть її у воді і окропити квіти отримати розчин. Левоміцетин - дуже гіркий антибіотик, але в такій концентрації він не представляє небезпеки ні для кішки, ні для квітів. Зате надовго віднадить пухнастого бешкетника від підвіконня.
7
Включіть в котячий раціон овочі та зелень. Можливо, вашому вихованцеві не вистачає вітамінів, тому він так наполегливо і намагається заповнити їх запас за рахунок рослин з вашого підвіконня. Порадьтеся з ветеринаром - він порекомендує вітамінний комплекс, який допоможе впоратися з цією проблемою.