Як відігнати собаку.

Не у всіх ситуаціях собака - відданий друг і охоронець. Часом ці тварини поводяться непередбачувано, агресивно і можуть становити небезпеку для людини. Тому потрібно вміти, не доводячи ситуацію до межі, відігнати собаку.
Вам знадобиться
  • - перцевий балончик;
  • - ультразвуковий відлякувач.
Інструкція
1
Найчастіше те, що вам здається агресією з боку тварини, для собаки є нормальною поведінкою. Якщо ви зайшли на територію, яку тварину вважає своєю, хочете погладити цуценят, забираєте миску або іграшку собаки, відігнати її в цей час буде складно - тварина переконане у своїй правоті. Краще не провокувати подібні ситуації, або робити це в присутності господаря. До речі, у відносинах з власником собаки теж є свої нюанси. Це ви знаєте, що просто хочете дружньо поплескати приятеля по плечу, а відданий пес може порахувати, що ви вирішили зазіхнути на його життя, і негайно стати на захист господаря.
2
Якщо на вулиці вам здалося, що собака надмірно активно зацікавилася вами, спробуйте ігнорувати її. Навіть якщо ви боїтеся собак, не показуйте свого страху і продовжуйте йти по своїх справах, при цьому, бажано, не повертаючись до тварини спиною. Швидше за все, собака незабаром перестане вами цікавитися.
3
Уважно подивіться по сторонах. Якщо неподалік від собаки ходить її господар, найкраще попросити прибрати тварину.
4
Відігнати полохливих дворняг можна, просто прікрікнув на них або кинувши в їхній бік камінь. Швидше за все, собака з вереском утече він від вас.
5
Однак з великими, впевненими в собі собаками такий метод не подіє - це може лише роздратувати тварину. Якщо ви знаєте, що вам доведеться пройти через місцевість, яку вибрали бродячі собаки в якості місця проживання - покинута стройка, пустир, краще озбройтеся газовим балончиком. При цьому не всі «людські» гази подіють на псів. Найкраще вибирати перцевий.
6
Існують і спеціальні ультразвукові відлякувачі собак. Суть його роботи полягає в тому, що при включенні прилад починає видавати звуки, що не чутні людським вухом, але вкрай неприємні для тварини. Відлякувач невеликого розміру, і його можна носити в дамській сумочці або кишені.
Корисна порада
Одного разу канадський листоноша наткнувся на зграю собак, яка була вельми агресивно налаштована по відношенню до нього. Не розгубившись, працівник пошти встав на карачки і з гавкотом кинувся на найкрупнішу собаку. Зграя швидко ретирувалася. Якщо ви впевнені в собі і артистичні, можете спробувати прогнати псів і таким способом.