Як записати з онлайн радіо.

Часто музиканти представляють нові пісні на радіо в той час, як купити їх на диску або в інтернеті ще неможливо. Якщо радіо станцію ви слухаєте в режимі онлайн, ви завжди легко можете зробити з неї запис сподобалася композиції.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в Інтернет;
  • - будь аудіоредактор.
Інструкція
1
Увімкніть потрібну станцію.
2
Відкрийте програму для звукозапису. Для цих цілей підійде будь аудіоредактор, наприклад, Cubase, Adobe Audition, Sound Forge.
3
Відкрийте панель властивостей вашої звукової карти (це можна зробити, якшо по значку із зображенням динаміка, розташованому в правому нижньому кутку екрану). Виберіть в пункті меню «Запис пункт з назвою вашої звукової карти". Швидше за все, він буде стояти за замовчуванням.
4
В аудіоредактор зайдіть в меню настройки запису. Залежно від редактора, цей пункт може перебувати в різних місцях. Найчастіше він позначається словом «In» з різними варіаціями. У ньому вам необхідно вибрати замість записуючого входу на задній або лицьовій панелі пункт «Wave mapper».
5
Тепер зробіть пробний запис. Натисніть на кнопку «Rec» вашого аудіоредактора. Якщо ви все зробили правильно, то на екрані побачите рухомий графік амплітуди звукового сигналу від часу. Відрегулюйте гучність записуваного звуку за допомогою регулятора рівня запису в настройках звукової карти. Вам потрібно виставити такий рівень, щоб амплітуда сигналу на графіку в аудіоредактор не виходила за максимальні межі.
6
Тепер вам залишається тільки дочекатися потрібної пісні і включити запис, після чого вимкнути і зберегти звуковий файл в потрібному форматі. Це робиться, як і в інших додатках, через пункт меню «File» - «Save as». Виберіть формат (цілком підійде mp3), бітрейт (якщо знаєте бітрейт, в якому передає ваша станція, то виставите його) і директорію, в яку хочете зберегти файл.
«Радіо Дача» - одна зі столичних радіостанцій, на хвилях якої можна почути легку і різноманітну популярну музику. Крім Москви, мовлення ведеться в декількох десятках міст Росії та України. Також «Радіо Дача» можна слухати і через інтернет.
Інструкція
1
Будь-яка популярна радіостанція сьогодні має офіційний сайт, не виняток і «Радіо Дача». На сайті Radiodacha.ru можна дізнатися новини станції, подивитися фотографії ведучих, знайти сітку мовлення, поспілкуватися на форумі. Але найголовніше - прямо на сайті можна слухати радіо онлайн.
2
Для цього на головній сторінці перейдіть за посиланням «Слухати Радіо Дача online». На новій сторінці відкриється зручний плеєр, в якому можна вибрати якість звучання, відрегулювати звук і подивитися, яка композиція прозвучала раніше, а яка гратиме після поточної.
3
Набагато більше можливостей відкриває перед радіослухачами портал Moskva.fm. Тут не тільки можна слухати прямий ефір будь столичної станції, включаючи «Радіо Дача», на цьому сайті ви можете абсолютно безкоштовно отримати доступ до архівних записів радіостанцій за кілька років!
4
Щоб почати слухати «Радіо Дача», введіть на головній сторінці порталу в пошуковому полі слово «дача» і відправте запит. У відповідь ви отримаєте посилання на сторінку онлайн-мовлення радіостанції. Перейдіть по посиланню і насолоджуйтеся улюбленою музикою.
5
Якщо ви хочете послухати ефір станції за який-небудь день минулого року, приміром, клацніть піктограму календаря поруч з поточною датою в вікні плеєра. Виберіть потрібний день, пересуньте повзунок в плеєрі на потрібний вам час і натисніть кнопку Play.
6
Piter.fm - це повний аналог порталу Moskva.fm. На ньому також можна слухати ефір «Радіо Дача», якщо з якихось причин вам незручно це робити на офіційному сайті станції або на столичному радіопортале. Крім того, в цих же цілях можна використовувати сайти Pofm.ru, Radiogrom.com та інші.
7
Власникам iPhone, iPad і iPod Touch доступно безкоштовний додаток «Радіо Дача» в магазині App Store. Встановіть його в свій мобільний пристрій і слухайте улюблену станцію онлайн за допомогою свого гаджета.