Як вимкнути звук клавіатури Samsung. Як на htc в sms вимкнути звук клавіатури.

Звукове сповіщення при натисканні клавіш на мобільному телефоні Samsung, звичайно, корисно, проте найчастіше воно лише дратує, викликаючи стійке бажання відключити звук. Сам процес відключення звуку в Samsung однаковий, і досить використовувати кілька простих варіантів.
Інструкція
1
Одним з найпростіших методів відключення звуку є зміна налаштувань телефону. Зайдіть в розділ меню Samsung, виберіть пункт «Налаштування» та активуйте ту функцію, яка потрібна вам на даний момент.
2
Так, якщо ви не хочете чути звуки ні при натисканні клавіш, ні в цілому при користуванні телефоном, зайдіть в розділ «Профілі», натисніть клавішу «Опції» з лівого боку і виберіть команду «Змінити». Після чого в розділі «Звуки телефону» поставте позначку навпроти режиму "Виключено".
3
Якщо ж ви хочете просто зменшити або відключити гучність, відрегулюйте даний параметр в налаштуваннях гучності. Для цього виберіть розділ «Гучність звуку», знову використовуйте клавішу «Опції» і, натиснувши команду «Змінити», зменшіть режим звуку до нуля.
4
При необхідності прибрати звук клавіатури під час дзвінка або в режимі очікування виклику натисніть на спеціальні кнопки збоку на телефоні. Регулюючи тим самим гучність звуку, встановіть його на середній або мінімальний рівень, аж до повного відключення. Можна також використовувати кнопку із зображенням решітки, розташовану в нижньому ряду клавіатури вашого телефону. Натисніть на цю кнопку і тримайте кілька секунд до тих пір, поки режим телефону не почне беззвучним.
5
Для смартфонів компанії Samsung можна скористатися можливостями налаштування звукових тем. Виберіть у меню смартфона розділ налаштувань звукової теми оформлення і натисніть на підрозділ «Сигнал клавіатури». Потім виділіть команду «Не призначено» або зменшите режим гучності до мінімального значення. Використовуйте також зміна налаштувань звуку для декількох варіантів звукових тем. В результаті, кожен раз використовуючи якусь схему оформлення, на вашому телефоні буде встановлена різна система звукового оповіщення, аж до беззвучний режим.