Як поводитися з ноутбуком.

Ремонтувати ноутбуки набагато складніше і дорожче, ніж стаціонарні комп'ютери. Для збільшення терміну служби мобільного ПК необхідно дотримуватися певні нюанси, пов'язані з особливостями його експлуатації.
Інструкція
1
Не підключайте до мобільного комп'ютера включений блок живлення. Спочатку виконайте з'єднання цих пристроїв, а потім вставляйте вилку блоку в розетку. Використовуйте мережевий фільтр, оберігає від перепадів напруги. Постійні скачки негативно позначаються на роботі акумулятора.
2
Ні в якому разі не встановлюйте ноутбук на м'які поверхні, наприклад килими або матраци. Не слід перекривати вентиляційні отвори мобільного комп'ютера. Придбайте пластикову підставку.
3
Не піднімайте мобільний комп'ютер за дисплей. Це може пошкодити матрицю ноутбука. Намагайтеся не торкатися до екрану руками. Використовуйте спеціальні безворсовиє серветки для його очищення від пилу.
4
При відкритті кришки ноутбука тримайтеся за центральну частину. Перегин корпусу призведе до поломки напрямних або псування матриці.
5
Не використовуйте мобільний комп'ютер на тих поверхнях, де пристрій буде піддано вібрації. Це стосується, в першу чергу, подорожей на автомобілі та громадському транспорті. Сильна вібрація може привести до псування жорсткого диска.
6
В холодну пору року дозвольте ноутбуку природним чином нагрітися до кімнатної температури. Після різкої зміни навколишнього середовища всередині корпусу може утворитися конденсат, що може послужити причиною замикання.
7
Придбайте джерело безперебійного живлення, якщо у вашому будинку використовується стара проводка. Його вартість непорівнянна з витратами, які ви понесете при ремонті контролерів харчування та купівлі нової акумуляторної батареї. Особливо актуальний ІБП, якщо ви віддаєте перевагу працювати з ноутбуком без використання АКБ.
8
Перед відключенням батареї зарядите її на 30-40%. Це дозволить акумулятору довго зберігати працездатність. Вимикайте ноутбук під час транспортування. Цим ви не тільки захистите жорсткий диск, але й уникнете перегрів мобільного комп'ютера.
9
Регулярно очищайте вентиляційні отвори ноутбука від пилу. Якщо у вас є можливість, підключіть до мобільного ПК додаткову клавіатуру. Даний метод продовжить термін служби вбудованого пристрою введення. Крім того, пролита чашка кави обійдеться вам в 300, а не в 3 тисячі рублів.