Як до ноутбука підключити другий монітор. настройка другого монітора на нетбуці.

Переважне більшість сучасних ноутбуків мають два канали, необхідних для підключення зовнішніх дисплеїв. Це означає, що при роботі з мобільним комп'ютером можна використовувати відразу три екрана.
Вам знадобиться
  • - кабелі передачі відеосигналу;
  • - перехідники.
Інструкція
1
Почніть з вивчення відеовиходів ноутбука. Найчастіше можна зустріти поєднання портів VGA (D-Sub) і HDMI. Це вельми розумне рішення, що дозволяє передавати як аналоговий, так і цифровий сигнали.
2
Тепер з'ясуйте, які порти присутні в ваших моніторах. Комп'ютерні дисплеї вкрай рідко наділяють входом HDMI. Набагато частіше можна зустріти інший цифровий порт - DVI. Якщо обидва монітора мають тільки зазначені входи, придбайте два перехідника.
3
Перший коннектор повинен підключатися до монітора і з'єднувати VGA кабель з портом DVI. Підключіть один з моніторів до VGA-каналу мобільного комп'ютера.
4
Другий перехідник з'єднайте з портом HDMI ноутбука. Тепер з'єднайте другий дисплей з комп'ютером, використовуючи кабель DVI-DVI. Ви також можете використовувати замість перехідників готові кабелі з потрібними коннекторами.
5
Увімкніть мобільний комп'ютер і обидва монітора. Зачекайте, поки завантажиться операційна система. Тепер у вас є маса варіантів настройки синхронної роботи трьох дисплеїв.
6
Якщо ви плануєте використовувати всі доступні екрани незалежно один від одного, спочатку виберіть основний дисплей. Відкрийте панель управління і виберіть пункт "Оформлення та персоналізація». Перейдіть по посиланню «Підключення до зовнішнього дисплею».
7
Виділіть лівою кнопкою миші зображення потрібного екрану. Активуйте пункт «Зробити цей дисплей основним», встановивши поруч з ним галочку. По черзі виділіть дві інших іконки і клікніть по пункту «Розширити на ці екрани». Для зручності роботи з дисплеями зміните розташування іконок в меню налаштувань.
8
Ви також можете використовувати два екрани для виведення ідентичного зображення. При цьому третій дисплей раніше буде розширювати область робочого столу. Для активації даного режиму виберіть один з моніторів і перейдіть до пункту «Дублювати на цей екран».