Як незвично подарувати подарунок. оригінальний подарунок начальниці на день народження.

Щоб оригінальне привітання та вручення подарунка надовго запам'яталися винуватцю торжества, можна влаштувати розіграш. Для цього потрібні 1 аркуш паперу, фантазія і бажання порадувати іменинника і всіх запрошених.
Інструкція
1
Підготуйте невелику анкету, що складається з 10 (або більше, головне, щоб у вас вистачило фантазії, а у винуватця торжества терпіння) питань. Тематика повинна стосуватися того, кому ви будете дарувати подарунок. Якщо ви вітаєте колегу по роботі, можна торкнутися професійну діяльність або обов'язки цієї людини. Якщо ж іменинник - ваш близький друг, можна включити в список запитань інформацію про реальні особах, місця і події.
2
Сформулюйте питання таким чином: «Сталося таке-то подія, ваші дії». Наприклад: «Ми всі поїхали за місто на вихідні, а тебе забули покликати з собою, як ти себе поведеш?».
3
Запропонуйте три варіанти відповідей до питання, пронумеруйте їх або позначте буквами. Стосовно до питання з кроку 2, відповіді можуть виглядати наступним чином: а) ти образишся і ніколи не будеш з нами спілкуватися; б) зловиш машину, примчить до нас і влаштуєш скандал; в) приїдеш і як ні в чому не бувало приєднатися до веселощів.
4
Присвойте кожному варіанту відповіді певну кількість балів, наприклад, 2, 4 і 6. Порядок може бути будь-яким.
5
Порахуйте мінімальну та максимальну кількість балів, які можна набрати. У випадку з 10 питаннями та оцінкою в 2, 4 і 6 балів мінімальна величина може бути 20, максимальна - 60.
6
Напишіть три характеристики, їх стиль повинен бути схожий на те, як пишуть в жіночих журналах. Наприклад, «які набрали 0-19 балів (20-60 балів або 61-100) такі-то і такі-то ...». Пам'ятайте, що фізично неможливо набрати менше 20 і більше 60 балів, тому в цих двох характеристиках можна викладати повна маячня. А ось в розділі 20-60, куди ваш друг або колега обов'язково потрапить, можна написати про те, який він чудовий, як всі його люблять, і що йому покладений подарунок.
7
Попросіть іменинника під час урочистості заповнити анкету. Нехай він читає питання вголос, у вас буде привід від душі посміятися.
8
Порахуйте кількість набраних балів.
9
Привітайте винуватця торжества словами з характеристики. Анкета може послужити доповненням до подарунка. На ній можуть розписатися всі вітають як на листівці.