Як підвищити продуктивність ноутбука.

У більшості користувачів ноутбуків рано чи пізно виникають проблеми з його роботою. Це може бути пов'язано і зі збоєм в «залізі», але найчастіше проблема криється в самій системі. Постійне засмічення ОС залишками віддалених програм та іншими непотрібними файлами значно знижує її продуктивність . Звичайно, можна просто додати оперативної пам'яті і отримувати задоволення далі. Але є й інші, менш витратні методи.
Вам знадобиться
  • Наявність інтернету
  • Планка оперативної пам'яті
Інструкція
1
Додавання оперативної памяті.Установіте програму, що дозволяє отримати детальну інформацію про вашому ноутбуці, наприклад - Everest. Подивіться модель і частотність оперативної пам'яті. Купіть таку ж планку і встановіть її в ноутбук.
2
Чистка реестра.Чтоби не робити цього вручну, скачайте і встановіть спеціально створені для цієї мети програми. Прикладом можуть бути найбільш популярні програми: CCleaner і RegCleaner. Просто запустіть їх і дотримуйтесь подальших інструкцій.
3
Робота з відеокартой.Зачастую, коли в ноутбуці присутні дві відеокарти: інтегрована і зовнішня, вони працюють «по черзі». Зайдіть в управління живленням і відмініть функцію автоматичного перемикання відеокарт при роботі від мережі/від батареї. Або ж просто вимкніть вбудований відеоадаптер в диспетчері пристроїв.
4
Підвищення загальної проізводітельності.Помімо реєстру та устаткування, працездатність системи знижують всілякі сторонні процеси. Іноді вони бувають корисними, але найчастіше звичайним користувачам вони не потрібні. Встановіть програми-помічники. Ми рекомендуємо Game Booster або Advanced System Care. Виберіть необхідні пункти очистки і запустіть програми.
5
Дефрагментація.Очень корисна річ для прискорення роботи з жорстким диском. Зайдіть у властивості локального диска, на якому встановлена система. Відкрийте вкладку «Сервіс» і виберіть пункт «дефрагментация».