Як почати любити життя.

Деякі люди відчувають нікчемність свого існування, коли розуміють, що не відповідають загальноприйнятим поняттям про успішну особистості. Перш ніж ображатися на життя, спробуйте оцінити себе і відбуваються з вами події під іншим кутом.
Інструкція
1
Якщо ви постійно незадоволені своїм життям, вона починає відповідати вам тим же і підставляти «підніжки» під час будь-якого руху вперед. В результаті ви починаєте ще сильніше дратуватися і т.д. Щоб покинути це замкнене коло, прийміть як даність той факт, що навколо вас неминуче будуть відбуватися ті чи інші події, радісні або негативні. Зберігайте оптимістичний настрій, що б не трапилося, адже він допоможе легше пережити неприємність.
2
У повсякденному поспіху час від часу беріть тайм-аут, щоб зупинитися і відчути всім тілом і душею, що зараз, саме в цю хвилину ви живете. Зробіть те, чого вам завжди хотілося, але забороняли батьки, не було часу і т.д. Якщо вам вдасться це зробити, ви зрозумієте, що живете не дарма. Крім того, намагайтеся поступово скорочувати, а згодом і зовсім відмовитися від неприємних обов'язків, зустрічей.
3
Допомагайте іншим людям. Ви відчуєте колосальне задоволення власним життям, якщо будете надавати допомогу безкорисливо. Вас чекають безліч цікавих знайомств, а заодно випаде шанс переконатися в тому, що добрі справи, як бумеранг, завжди повертаються до вас у руки. А це так приємно - отримати допомогу тоді, коли її зовсім не чекаєш.
4
Відкрийте своє серце для любові. За це життя винагородить вас взаємним почуттям сповна. Не відмовляйтеся від щирих приємних слів тим, хто цього заслуговує, частіше телефонуйте близьким і відвідуйте батьків, не втрачайте дружніх зв'язків, і тоді ви відчуєте любов і гармонію. Якщо у вас є друга половина, намагайтеся насолодитися щастям і оточити один одного турботою і теплом. Мине не так багато часу, перш ніж до вас прийде усвідомлення цінності життя та подяки за цей подарунок.