Як купити косметику Oriflame через інтернет.

Через відсутність вільного часу досить часто жінки відмовляють собі в задоволенні покупок нової косметики і аксесуарів. Тепер магазин сам приходить до вас в будинок, офіс, в мобільний телефон або ноутбук. Компанія Оріфлейм вирішила проблему швидкого шопінгу шляхом введення системи покупок по каталогу через інтернет. Ясність, швидкість, доступність, орієнтованість на клієнта - основні принципи, яких дотримувалися розробники онлайн-каталогів косметики Оріфлейм.
Інструкція
1
Замовити товари з нового каталогу Оріфлейм, як завжди, доступно, приємно і комфортно. Зробити покупку можна кількома способами. Класичний шлях - замовити паперову версію каталогу у представника Оріфлейм і оформити покупку через нього.
2
Один з швидких і доступних способів покупки за новим каталогом Оріфлейм - зробити замовлення онлайн. Додайте своє замовлення в спокійній обстановці, без суєти і черг, просто зайшовши на сайт компанії, де викладено останній актуальний онлайн-каталог. Пароль до особистого кабінету вам видадуть у відділі обслуговування за паспортом або на сайті у вкладці «Увійти» в розділі «Для консультантів». Виберіть пункт «Онлайн реєстрація консультанта». Після чого просто скористайтеся формою «Швидкий замовлення», де кількома кліками миші вкажіть необхідну продукцію, спосіб отримання і оплати.
3
Електронні версії каталогів доступні і на сайтах сервісних пунктів обслуговування Оріфлейм, звернувшись до яких так само легко можна оформити своє замовлення, при цьому реєструватися в якості консультанта-продавця необхідність відпадає. Однак для здійснення покупки створити «Особистий кабінет» і вказати свої дані, ім'я та прізвище, а також адресу доставки та контактний телефон все ж необхідно. При цьому тут вже не діють суворі критерії до сумою і кількістю замовлень.
4
Скориставшись віртуальними способами замовлення, вам не доведеться шукати консультанта, щоб ознайомитися з новим каталогом, або платити за друковану версію, якщо ви будуєте свій бізнес в команді Оріфлейм. Вивчити новий каталог online можна безпосередньо на сайті абсолютно безкоштовно в будь-який час доби і з будь-якого мобільного пристрою, підключеного до інтернету. Електронний каталог Оріфлейм є точною копією друкованого каталогу, при цьому його актуальна версія публікується в інтернеті в день виходу друкованого видання.
5
Переваги покупки Оріфлейм через інтернет - оперативне участь у розпродажах по акціях до мінус 50% і можливість отримати знижку до 23%. Важливу роль грає і швидкість доставки онлайн-замовлення - протягом 3-х днів (на роботу, додому або в сервісний пункт обслуговування). За бажанням клієнта, який вирішив почати кар'єру в Оріфлейм, ви отримуєте право на заохочувальну стартову програму.
6
Звернення до онлайн-каталогу максимально доступно і інтуїтивно зрозуміло. За допомогою мишки можна переглянути всі сторінки, кожна з яких відкривається в збільшеному форматі. Крім того, користуючись віртуальним новим каталогом Оріфлейм, більше не доведеться вручну на папері підраховувати вартість замовлення - онлайн-калькулятор автоматично проведе всі розрахунки. А якісні фотографії, актуальний зміст і зручний інтерфейс нового каталогу Оріфлейм принесуть задоволення від покупок кожного клієнта.