Як привітати чоловіка з днем ??народження. вітальний плакат чоловікові.

Привітати чоловіка з днем народження - відмінний привід показати йому, як ви до нього ставитеся. Подарунок і поздоровлення залежать від того, ким вас доводиться цей чоловік і наскільки він близький вам. Це один з головних критеріїв, які необхідно враховувати при виборі подарунка для чоловіка.
Вам знадобиться
  • гуртка, фарби по кераміці, кисть
Інструкція
1
Словесний привітання має бути присутнім обов'язково. Але стиль якраз залежатиме від ступеня близькості ваших взаємин. Якщо ви вітаєте колегу або свого начальника, поговоріть зі своїми товаришами по службі з приводу сценарію свята. Влаштуйте всім колективом сюрприз. Розіграйте яку-небудь невелику сценку гумористичного характеру.
2
Якщо ви хочете привітати чоловіка з днем народження , то вам необхідно придумати щось оригінальне. Наприклад, ви можете записати для нього пісню у власному виконанні. Рушайте на студію і запишіть пісню. Професіонали складуть текст і музику, ваша задача - тільки співати. Також ви можете зробити подарунок своїми руками. Наприклад, подаруйте чоловікові кружку, яку ви розмалювали власними руками. І нехай він користується їй на роботі, при кожному погляді на неї, він буде думати про вас.
3
Якщо вам необхідно привітати батька, то зробіть йому такий подарунок, про який він давно мріяв. Наприклад, подаруйте йому путівку в ту країну, в якій він ще не був, але дуже хоче. Або ж замовте його портрет у художника. Останнім часом це дуже популярно. При цьому вашому батькові зовсім необов'язково відправлятися в майстерню і позувати там кілька годин. Просто віддайте фотографію художнику, і він все зробить.