Як відновити візуальні закладки. зміна візуальних закладок.

Відновлення візуальних закладок використовуваного браузера може знадобитися користувачеві після невдалого оновлення програми або збою перезавантаження системи. Операція не вимагає залучення додаткового програмного забезпечення і здійснюється стандартними інструментами ОС Windows.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Усі програми» Запустіть використовуваний браузер і розкрийте меню «Закладки» верхньої сервісної панелі вікна програми. Вкажіть пункт «Показати всі закладки» або натисніть сполучення функціональних клавіш Ctrl, Shift і B. Ця дія призведе до відкриття діалогового вікна бібліотеки закладок, що містить необхідні інструменти відновлення.
2
Оберіть розділ «Імпорт та резервування» і розкрийте посилання «Відновити». Пропонованими варіантами відновлення звичайно є: - відновлення з архівної копії; - відновлення з файла.Виберіте потрібний файл. Якщо каталог закладок не відображається, розгорніть посилання «Вибрати файл» і вкажіть повний шлях до необхідного файлу. Закрийте діалогове вікно бібліотеки закладок. Зверніть увагу на те, що збереження резервної копії закладок браузера виконується додатком один раз в день. Збережіть зроблені зміни, підтвердивши заміну існуючих візуальних закладок збереженими в резервної копії, в віконці запиту системи.
3
Альтернативним методом відновлення візуальних закладок браузера може служити їх імпорт з HTML-файла. Для цього поверніться в розділ «Імпорт та резервування» і скористайтеся посиланням «Імпорт з HTML». Слід враховувати, що цей спосіб допоможе тільки за умови попереднього збереження візуальних закладок форматі HTML в окремому файлі і не може бути використаний при збоях системи.
4
Розкрийте меню «Налаштування» верхньої сервісної панелі вікна браузера і вкажіть пункт «Додатково». Застосуйте прапорець в рядку «Показувати візуальні закладки при відкритті нової вкладки або вікна» і збережіть зроблені зміни, натиснувши кнопку OK. Виберіть закладку «Розширення» в діалоговому вікні та знайдіть рядок потрібного плагіна. Ця дія має призвести до відновлення візуальних закладок браузера.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Ofg0X2lddV8