Як вести день народження. Як весело провести вечірку.

Ведучий на святі - дуже важлива персона. Саме він задає тон вечора, веселить гостей і не дозволяє нікому нудьгувати. Якщо вас запросили провести День народження, ретельно підготуйтеся.
Вам знадобиться
  • - сценарій свята.
Інструкція
1
Підготуйте сценарій свята. Не можна покладатися тільки на волю випадку і сподіватися, що зорієнтуєтесь по ситуації і підберете потрібні слова. Якщо ви початківець ведучий, пошукайте в інтернеті сценарії свят. Не варто повністю копіювати будь-якої з них, краще скласти власний, відповідний до конкретно цього свята.
2
Дізнайтеся більше про іменинника, про присутніх на Дні народження гостях. Це допоможе вам зрозуміти, на що краще робити акцент при веденні свята і які конкурси використовувати. Якщо ви ведете вечір у дорослого покоління, не варто пропонувати гостям надто відверті гри. У молодій компанії, відповідно, можете їх використовувати.
3
Придумайте або знайдіть декілька незвичайних тостів на честь іменинника. Може вийти так, що гості посоромляться привітати винуватця торжества при всіх в мікрофон, віддадуть перевагу поспілкуватися з ним особисто. Щоб вечір не перетворився на занадто нудні і тихі посиденьки, беріть ініціативу в свої руки і вимовляєте поздоровлення іменинникові від імені всіх присутніх. Краще, якщо тости будуть гумористичні, але в міру, щоб нікого не образити.
4
Спостерігайте за гостями. В будь-якій компанії є більш розкуті люди, які готові брати участь у всіх конкурсах та іграх. Однак зверніть увагу і на тих, хто постійно сидить за столом. Постарайтеся м'яко залучити їх до розваги, підбираючи підходящі для цих людей ролі. Не варто змушувати людину, однак можна запропонувати йому кілька варіантів. Ваше завдання як ведучого - не дати нудьгувати жодному гостю на святі.
5
Давайте гостям час, щоб перекусити і просто потанцювати під музику. Не будьте занадто нав'язливі, інакше люди від вас втомляться. Робіть перерви в іграх, не варто проводити кілька конкурсів поспіль. Найголовніше, будьте в собі впевнені і приділяйте якомога більше уваги імениннику, так як це його свято.
Корпоративний свято - це потужний стимул для формування дружньої команди і корпоративної культури. День народження компанії другий за значимістю свято після Нового року, якого чекають всі співробітники. Відправною точкою для вашої компанії може вважатися дата реєстрації фірми або ж день професійного свята галузі.
Інструкція
1
День компанії ви можете відзначити тільки для своїх співробітників компанії . Це сама кулуарна форма свята, в якій всі вишикується виходячи з існуючих переваг колективу за місцем проведення, вибору розваг і гастрономічних ласощів. Крім штатних співробітників в числі запрошених на день народження компанії можуть бути партнери фірми в обидві сторони - постачальники і покупці, це в свою чергу послужить рекламою і піаром в подія. День народження компанії стане тоді не просто мотиваційним інструментом для персоналу, але ще й можливістю демонстрації благополуччя, успішності, стабільності підприємства.
2
День компанії - це подія, що повторюється з року в рік незалежно від принципу його вибору та гостей, яких на ньому збирають. Тому важливо врахувати вже усталені традиції, зовсім необов'язково в збиток потребам бізнесу влаштовувати якісь феєричні шоу. Просто добре продумайте сценарій вашого заходу. У структурі свята дуже важливо передбачити дійство, в яке одночасно ви втягне всіх учасників, присутніх на дні народженні компанії . Це може бути запускання куль в небо, виконання гімну компанії , розбивання фужерів з-під шампанського. Важливий сам процес єднання і підтримки корпоративного духу.
3
Наступні дії - це вибрати місце для проведення торжества, скласти розважальну програму, підібрати для заходу святкові прикраси і так далі. Елементи важливі, але більш прості у виконанні.
4
Після того як ви виберете час і місце проведення, займіться розсилкою запрошень згідно зі списком гостей. Запрошення можете придбати звичайні паперові. А можете проявити фантазію і приготувати запрошення згідно з тематикою свята або напряму діяльності компанії .