Як наносити візерунок на нігті. можна навчитися робити дизайн нігтів який не вміє малювати.

Професійний догляд за нігтями коштує чимало. Сьогодні популярний дизайнерський манікюр з незвичайним оформленням нігтів. В салонах краси вам можуть запропонувати візерунки, малюнки та орнаменти, інкрустування стразами та іншими декоративними елементами. Але зробити такий оригінальний манікюр можна і вдома.
Інструкція
1
Щоб приступити до манікюру, підготуйте інструменти і два пензлики: широкої ви будете фарбувати нігті цілком, а тонкої - промальовувати візерунок. Крім того, заготуйте шпильку, голку або тонку зубочистку. Вони знадобляться для нанесення дуже тонких штрихів і ліній.
2
Підберіть лаки для нігтів потрібних відтінків. Вам знадобиться фоновий колір і тону для нанесення візерунків. Для малюнка можна використовувати кілька кольорів.
3
Візьміть засіб для зняття лаку і ватяні палички. Ними ви будете знімати лак, блискітки, бусинки, які потраплять на шкіру. Щоб робоча зона була добре освітлена, включите настільну лампу.
4
Зробіть основу для манікюру. Для цього спочатку приведіть в порядок нігті і шкіру рук. Нанесіть фоновий лак за допомогою широкої плоскої кисті. Зачекайте, поки основний шар трохи підсохне. Для нанесення візерунка виберіть інший колір лаку.
5
По черзі на кожен ніготь тонким пензлем наносите обриси малюнка, на якому ви зупинилися. Деталізуйте його: деякі лінії зробіть трохи товщі, додайте інші кольори. Блискітки і стрази наклейте на нігті до того моменту, коли лак остаточно висохне.
6
Після повного висихання лаку покрийте нігті рівномірним і тонким шаром прозорого захисного засобу. Під час нанесення візерунків робіть лінії максимально тонкими і додавайте цікаві ефекти. Для цього лак розтягуйте вістрям зубочистки або голки.
7
Запозичте візерунки з готових робіт. Масу варіантів такого манікюру можна знайти в інтернеті. Або пошукайте цікаву ідею в глибинах своєї фантазії.
8
Зробіть малюнок «Гілочка». Нанесіть на нігті білий лак і перед тим, як він висохне, капніть кілька крапель зеленого кольору. Відразу після цього проведіть голкою по цих краплях, витягаючи гілочки.
9
Для створення малюнка «Вісімка» нанесіть на ніготь будь лак. Намалюйте маленькі точки за допомогою невеликої голки. Вони повинні огинати ніготь. Ці точки можуть бути як однотонними, так і різноколірними. Круговими рухами голки з'єднайте точки між собою.