Як підключити базу mysql.

MySQL оперує мовою SQL, являющімcя структурованим мовою запитів, і представляє з себе популярну систему управління базами даних з відкритим вихідним кодом. Віддалене підключення дозволяє з'єднатися з потрібною базою на сервері з настільного комп'ютера.
Вам знадобиться
  • - putty
Інструкція
1
Для того, щоб виконати звичайне підключення до обраної базі даних MySQL, розкрийте панель управління і виберіть групу «Бази даних MySQL». Вкажіть необхідну базу і надрукуйте IP-адреса, що використовується для підключення до інтернету, у групі Access Hosts. Скористайтеся командою Add Host і надрукуйте дані: - ім'я свого домену - в полі «Сервер для підключення»; - 3306 - в рядку «Порт для підключення»; - ім'я свого облікового запису та пароль - в полі «Ім'я користувача і пароль» .Таким чином, синтаксис команди виглядає як: mysql -P 3306 -h імя_домена.ru -u mylogin_user -p mylogin_db.
2
Завантажте з офіційного сайту і встановіть на комп'ютер спеціалізований додаток putty, призначене для безпечного підключення баз даних MySQL за допомогою SSH-тунелю. Запустіть встановлене додаток і розкрийте меню Session лівій панелі вікна конфігурації програми putty. Надрукуйте ім'я домену свого сайту в рядку Host Name і розгорніть вузол Connection в каталозі. Перейдіть в пункт SSH і виберіть розділ Tunnels. Надрукуйте 3306 в рядку Source Port і localhost: 3306 - у рядку Destination. Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку Add.
3
Скористайтеся командою Open для встановлення з'єднання зі своїм хостом і увійдіть панель управління зі своїм обліковим записом. Підключіть потрібну базу даних, використовуючи ім'я та пароль, встановлені при її створенні. Вкажіть 127.0.0.1 в якості IP-адреси сервера і 3306 - в якості порту з'єднання. Таким чином синтаксис команди виглядає як: mysql -p 3306 -h 127.0.01 -u mylogin_user -p mylogin_db.Обратіте увагу на те, що наявність на комп'ютері працюючого сервера бази даних MySQL унеможливлює використання порту 3306. У цьому випадку, вкажіть інший порт , наприклад, 3307.