Як налаштувати Outlook через проксі. Як відключити проксі сервер в outlook.

Налаштування програми Outlook, що входить в офісний пакет Microsoft Office, через проксі зводиться до перенастроювання додатки для роботи з Microsoft Exchange. Основною вимогою до системи є наявність встановленого SP2.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск» і перед в пункт «Панель управління» робочої станції. Запустіть додаток Mail і розкрийте меню «Сервис» верхній панелі інструментів вікна програми. Вкажіть пункт «Налаштування облікових записів" і перейдіть на вкладку «Електронна пошта» діалогового вікна. Натисніть кнопку «Створити» і застосуєте прапорець в рядку «Налаштувати вручну параметри сервера або додаткові типи серверів».
2
Підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку «Далі» і відзначте чекбокс в рядку «Сервер Microsoft Exchange» в наступному діалоговому вікні. Збережіть зроблене зміна, натиснувши кнопку «Далі», і надрукуйте ex01.mps.local в поле «Сервер Microsoft Exchange» і ім'я облікового запису користувача в рядку «Ім'я користувача» в новому діалоговому вікні. Скористайтеся командою «Інші настройки» і виберіть закладку «Підключення» в черговому діалоговому вікні.
3
Застосуйте прапорець в рядку «Підключення до Microsoft Exchange по протоколу HTTP» і натисніть кнопку «Параметри проксі-сервера Exchange ...» в розділі «Мобільний Outlook». Надрукуйте exchange.parking.ru в поле «Адреса URL для підключення до проксі-сервера Exchange» розділу «Параметри підключення діалогового вікна і виберіть опцію« Звичайна перевірка автентичності "в випадаючому списку рядка« Параметри перевірки справжності для проксі-сервера ».Сохраніте зроблені зміни, натиснувши кнопку OK, і натисніть кнопку «Далі».
4
Надрукуйте ім'я поштової скриньки електронної пошти в віконці авторизації на сервері і введіть свій пароль. Підтвердіть правильність зазначених даних, натиснувши кнопку OK, і скористайтеся командою «Завершити» в останньому діалоговому вікні для застосування зроблених змін. Після цього запустите додаток Outlook і надрукуйте в вікні авторизації свою поштову адресу і пароль. Підтвердіть вхід в програму, натиснувши кнопку OK.