Як налаштувати канали на телевізорі "Горизонт". телевізор horizont інструкція з налаштування каналів.

Канали на телевізорі вітчизняного виробництва «Горизонт» налаштовуються без особливих зусиль, аналогічно моделям інших фірм. Тому у вирішенні цього питання труднощів виникати не повинно. Тим же, хто з «Обрієм» стикається вперше, стануть в нагоді ці рекомендації.
Вам знадобиться
  • - телевізор «Горизонт»;
  • - пульт дистанційного керування;
  • - телевізійна антена.
Інструкція
1
Налаштовувати на телевізорі канали - справа нескладна. Але для цього спочатку потрібно під'єднати до нього антену і включити в мережу. Встановіть для свого «Горизонту» робочий режим, натиснувши кнопку «Мережа», і приступайте до його налаштуванні.
2
Візьміть в руки пульт дистанційного керування, що додається до телевізора. Увімкніть потрібний вам порядковий номер каналу. Потім натисніть на пульті на кнопку «меню», завдяки якій ви перейдете до процесу настройки каналів. Багаторівневе меню викликається багаторазовим натисканням клавіші SL. Налаштування телеканалів з'являться, якщо цю кнопку утримувати більше двох секунд.
3
При цьому ви можете вказати, який тип настройки ви будете використовувати: ручний або автоматичний. Другий спосіб набагато зручніше. В даному випадку вам нічого не доведеться робити, так як телевізор буде сам шукати прийняті ним канали. Вам же потрібно буде тільки закріпити його для вибраної кнопки.
4
Також під час налаштувань ви можете здійснювати пошук телевізійних станцій по частоті або за номером мовного каналу.
5
Під час налаштувань не поспішайте, перегляньте всі варіанти. Можливо, що на іншому діапазоні прийом буде краще. Звертаєте увагу на якість картинки і звуку. Якщо є телевізійні перешкоди, брижі, сторонні шумові ефекти, шукайте інший варіант. Якщо ви задоволені знайденим каналом, збережіть його на обраної кнопці. Для закріплення результату досить натиснути «ОК» або «Зберегти».
6
Налаштування для кожного каналу виробляються індивідуально. Коли ви збережете всі вибрані станції, перевірте ще раз їх якість. Пробіжіться по каналам, використовуючи або кнопки з цифрами або кнопки циклічного перемикання каналів P + (для переходу вперед) і P- (для переходу назад). Якщо все нормально, телеканали, у сідайте зручніше і насолоджуйтеся переглядом ТБ-програм.
Зверніть увагу
Змінити настройки і порядок каналів ви зможете в будь-який момент. Принцип дії - описаний вище.