Як вибрати хутро.

Що жінка повинна носити взимку? Звичайно ж хутряні вироби. Вони теплі, красиві, екологічні і зручні. Однак який вибрати хутро? Його можна вибирати по носкості, цінами, помітного зовнішнім виглядом або модним тенденціям. Щоб при купівлі хутряного виробу уникнути прикрощів, керуйтеся певними правилами і навчитеся грамотно доглядати за ним.
Інструкція
1
Підніміть підкладку і огляньте мездру. У хорошого хутра вона еластична, м'яка і не «гримляча». Чим більше площа пластини, тим якісніше виріб. Знайте, що розкльошені манто без стикувальних швів не зробиш. У якісного виробу низ підкладку не пристрочує.
2
Посмикайте хутро за волосся. Якщо він залишився в руці, то порушена технологія вичинки хутра. Таку шубку або шкурку краще залишити в магазині.
3
Переконайтеся в наявності фірмової бирки. На ній має бути докладний вказівку, як доглядати за купленим виробом. Значок Р (перхлор) означає, що виріб слід віддавати в хімчистку для хутра, дублянок та шкіри. Це значно продовжить термін носіння і збереже гарний зовнішній вигляд.
4
Запам'ятайте, що природний колір хутра практичней пофарбованого. В процесі забарвлення фарба псує вихідний матеріал.
5
Не забувайте, що чим легше виріб, тим краще його вичинка.
6
Перевірте стійкість фарбування шкурки, провівши білою тканиною по ворсу. Якщо він не мажеться, то ця шуба не зіпсується під дощем.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=EEeHtt5zfV0
Зверніть увагу
Ніколи не зберігайте шкіру та хутро в поліетиленових пакетах - вони зовсім не пропускають повітря.
Корисна порада
Міздря - шар шкури.Ценность хутра визначається по його висоті, густоті волосяного покриву, наявності блиску і мягкості.Чем менше на виробі фурнітури, тим краще. Не купуйте речі з надто складною фурнітурою. Вона створює проблеми при чищенні ізделія.Неудобни в догляді речі, що поєднують тканину і хутро, а також штучну і натуральну шкіру. Так як технологія чистки цих матеріалів разная.Сушіте вироби зі шкіри та хутра тільки в розправленому вигляді, подалі від джерел тепла, бажано при кімнатній температуре.Не зберігайте світлі хутряні вироби на яскравому світлі - вони пожовтіють. Перед тим як прибрати шубу на літо, рекомендується почистити її в хімчистці - хутро придбає м'якість і блиск.
Шуби з натурального хутра ніколи не виходять з моди, і є жінки, які мріють мати в своєму гардеробі цей предмет верхнього одягу. З великої різноманітності хутр виділяється хутро чорнобурої лисиці, вироби з якого виглядають дуже ефектно.
Інструкція
1
При покупці шуби з чорнобурки в першу чергу потрібно визначити, що вам не пропонують дешевшу її підробку. Іноді недобросовісні продавці видають вироби з лісопеса абофарбованої степової лисиці за дорогу чорнобурих лисицю. Визначити, чий хутро перед вами, просто, достатньо уважно розглянути ворс. Так, кожен волосок чорнобурки забарвлений в три кольори: біля основи він сірий, в середині - білий, а на кінчику - чорний. А хутро лісопеса завжди має двоколірне забарвлення.
2
Зверніть увагу на вагу шуби - вона не повинна бути занадто легкою. Часом скорняки в гонитві за економією хутра так сильно розтягують хутро, що товщина шкіри стоншується, і відстань між волосками збільшується. В результаті такої процедури шуба втрачає одне з головних своїх достоїнств - зігрівати свою господиню в морози. Вага шуби залежить від декількох показників: якості вичинки шкурок, довжини хутра та наявності утеплювача. Найбільш теплі шуби, пошиті з шкурок самців, тоді як шкурки самок більш легкі і «холодні».
3
Уважно огляньте хутро вподобаної шуби. Він повинен бути блискучим, гладким, приємним на дотик, з густим підшерстям. Ущипніть волосинку - хутро ні в якому разі не повинен лізти. Спробуйте погладити хутро проти шерсті - при такому русі довгий волосся чорнобурки не повинен заламуватися, він повинен швидко придбати первинний вигляд. Зімніть хутро в руці: добре вичинені шкурки м'які і легко згинаються.
4
Зверніть увагу, щоб хутро мало однакову довжину по всій площі шуби. Якісний виріб не повинно мати западини і тим більше лисини. Як правило, хутро чорнобурої лисиці не береться під фарбуванню, він цінний своєю природною забарвленням. Проведіть кілька разів рукою по хутру - у вас не повинно виникнути відчуття жирності, якісний хутро завжди шовковистий, пружний і приємний на дотик.
5
Якщо є можливість, відверніть підкладку і уважно огляньте кожевую тканину і якість швів. Якщо кожевая тканину гримить або шарудить під рукою, жорстка, груба - це свідчення того, що шуба поганої якості і не прослужить вам довго. На швах не повинно бути ніяких дефектів, і чим їх менше, тим міцнішим буде виріб. Якісна шуба з чорнобурки може прослужити своїй господині вірою і правдою до шести сезонів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=dhKDQdhdJ0o