Як в'язати кофти для дітей. Як в'язати кофту спицями.

В'язати кофти для дітей - суцільне задоволення. Особливо коли бачиш свою крихітку в зроблених власноруч речах, з'являється ще більший азарт зв'язати що-небудь новеньке.
Вам знадобиться
  • - 250 г білої пряжі New Baby Uni (100% овечої вовни, 205/50г);
  • - 40 г сріблястою пряжі De Luxe (62% віскози, 38% поліестеру, 154м/20г);
  • - 50 г білої пряжі Nuvoletta (100% поліаміду, 133/50г);
  • - прямі спиці №3,5 та №4;
  • - 4 гудзики.
Інструкція
1
Перегляньте журнали з в'язаними дитячими дрібничками і виберете найбільш підходящу по сезону модель для вашого крихти. Наприклад, для зимової прогулянки оптимальним варіантом стане тепла кофта з білої пряжі з овечу шерстю, яка не дозволить вашому малюкові замерзнути і додасть йому ошатний вигляд.
2
Пам'ятайте, кофти завжди потрібно починати в'язати зі спинки. Отже, наберіть 66 петель ниткою Nuvoletta в два складання і зв'яжіть спицями №3,5 та №4 хусткової в'язкою 2 см візерунок для планок. Потім у наступній послідовності в'яжіть лицьовій гладдю: 2 ряди білих, 2 ряди ниткою в 2 складання з сріблястою і білої нитки.
3
Через 17 см закрийте для пройм з обох сторін по три петлі, потім для скосів реглана в кожному другому ряду збавте з обох сторін по 1 петлі 19 разів. А через 31 см вільно закрийте залишилися 22 петлі.
4
Далі приступите до в'язання правої полички кофти. Для цього наберіть 32 петлі і в'яжіть планку, як на спинці. Потім в'яжіть лицьовій гладдю в зазначеній послідовності.
5
Виконайте пройму і реглан, як на спинці. Після 12-го убавленія реглана закрийте для заокруглення вирізу горловини з правого боку в кожному другому ряду 2 * 3, 1 * 2, 1 * 1, 1 * 0. Врахуйте, у вас повинно вийти 17 убавленій. Після цього закрийте останні три петлі і зв'яжіть ліву поличку аналогічним чином, але симетрично.
6
Тепер приступите до виконання лівого рукава. Для цього наберіть 40 петель і в'яжіть узором для планок, в точності як на спинці. Потім у зазначеній послідовності в'яжіть лицьовій гладдю. Одночасно для скосів рукава додайте з обох сторін по 1 петлі в кожному 6 ряду 7 разів, і знову через 17 см закрийте з обох сторін три петлі.
7
Далі для скосів реглана збавте з обох сторін у кожному 2 ряду 17 разів по 1 петлі. А після 17-го убавленія реглана збавте в кінці спиці по 4 петлі 2 рази. Після 19-го убавленія реглана закрийте залишилися 4 петлі. Зв'яжіть симетрично правий рукав.
8
Виконайте планки поличок наступним чином. Візьміть знову спиці №3,5, наберіть білою ниткою 7 петель і в'яжіть 24 см. Не забудьте зробити 4 отвори для гудзиків. Планку пришити до країв і пришити гудзики.
Зверніть увагу
в'язані кофти. В'язана кофта Хоровод кольорів. Заснована на етнічних мотивах, така кофта залишається сучасною і актуальною всегда.Далее. Цей в'язаний жакет виконаний з пряжі бежевого кольору. Не слід забувати про обробку - 2 декоративні ґудзики надають вязаному жакету елегантний від.Далее. Класичний в'язаний дитячий комплект з качечка.
Корисна порада
Літні ажурні кофтинки в'яжуться з бавовни, кофти на холодну погоду - з теплої пряжі. У розділі представлені моделі, схеми й описи кофт і кофтинок для в'язання спицями та гачком. Дитяча в'язана ажурна кофточка спицями. Дитяча кофтинка з пряжі насиченого синього кольору пов'язана простим ажурним візерунком. Кофточка в'яжеться швидко і з задоволенням.
Дитяча кофта на гудзиках або блискавки - зручне, практичне виріб, без якого в холодну погоду просто не обійтися. Незважаючи на велику кількість одягу в сучасних магазинах, саморобні трикотажні наряди ніколи не виходять з моди. Зв'язати дитячу кофту спицями - значить забезпечити вашу модницю річчю не тільки комфортною, але й по-справжньому ексклюзивною.

Дитяча кофта спицями: основна частина виробу

Щоб одяг вашої дитини була по-справжньому теплою, для в'язання дитячої кофти використовуйте 100% -ву шерсть, або сумішеві пряжу з невеликим відсотком акрилу. Заздалегідь зробіть зразок трикотажного полотна обраним візерунком. Так ви зможете відкоригувати розмір, число початкових петель для деталей крою і кількість використовуваного матеріалу. Так, при щільності в'язання 21 петля і 28 рядів у квадраті 10х10 для дитини 3-4 років зростом 98-104 см вам буде потрібно 350 г пряжі. Основний візерунок - лицьова гладь, робочі інструменти - пара кругових спиць №4 і одна допоміжна такого ж діаметру. Для початку в'язання основної деталі крою кофти наберіть на спиці 169 петель.Виполніте 6 прямих і зворотних рядів трикотажного полотна, додавши по 1 нитяною дужці перед 10-й петлею і після 11-ї, рахуючи від центру переду. Так само робіть прибавки по закінченні кожного ряду: перед 11-й петлею і після 10-ї від кромки полотна. Всього у вас на спицях повинно виявитися 173 петлі (ви ввели в роботу 4 додаткові нитяні дужки). Після 48-й петлі з кожної сторони зміцните контрастні нитки таким чином, щоб на спинці виробу між відмітками було 77 нитяних дужок. Зв'яжіть полотно заввишки 25 см, виконавши на місці застібки 4 отвори для гудзиків.
Для отвори застібки можна закрити 3 петлі, а в наступному ряду набрати над ними така ж кількість повітряних дужок.

Права і ліва полички кофти

Розділіть основну деталь кофти на частини, використовуючи позначки контрастною ниткою. Спочатку введіть в роботу 48 петель. В'яжіть праву поличку, після кожного виворітного ряду роблячи надбавки для рукава в такій послідовності: - 4 петлі додайте 3 рази; - 8 петель 3 рази; - 10 петель 1 раз; - 24 петлі 1 раз. Всього у вас повинно вийти 118 нитяних дужок. Останні 10 петель у кромки полотна будуть відворотом манжети. Її можна виконати хусткової в'язкою (у кожному ряду - лицьові петлі). Коли полотно буде 35 см заввишки, пров'яжіть на петлях планки 2 лицьові, 2 разом, 2 лицьові, 2 разом. Відкладіть в наступному ряду 13 петель у центру переду на додаткову пряму спицю і приступите до горловини. Для неї зменшіть на початку ряду (центр переду) 2 рази 2 петлі; 3 рази - одну. На спиці виявляться 96 нитяних дужок. В'яжіть деталь, поки вона не досягне 40 см в довжину. Ліву поличку виконуйте по готовому зразку, але дзеркально.

Задня деталь дитячої кофти і капюшон

В'яжіть задню частину вироби з 77 петель між контрастними нитками, з кожного боку набираючи додаткові дужки для рукавів. Як зразок використовуйте готові полички. У вас вийде широке полотно, що містить 217 петель. 10 крайніх петель з протилежних сторін виконуйте хусткової в'язкої (для манжет). Коли полотно досягне 38 см, закрийте центральні 23 петлі для вирізу. Кожне плече і рукав завершуйте окремо. У горловини закрийте 1 петлю (на спиці - 96 нитяних дужок). Зв'язавши деталь довжиною 40 см, закрийте петлі і довяжіте полотно по готовому зразку з іншого сторони.Сшейте лінію плечей і рукава дитячої кофти, зробіть акуратні шви в пахвах. По вирізу зшитою кофти наберіть 75 петель (в тому числі з додаткових спиць) і виконайте 2 ряду полотна капюшона хусткової в'язкою. При цьому на однакових ділянках зробіть прибавки (всього 101 петель).
Капюшон можна замінити планкою (гумка 1х1) або обробити лінію горловини гачком, двома рядами стовпчиків без накиду - спочатку справа наліво, потім« рачьім кроком »- зліва направо.
В'яжіть капюшон основним узором, роблячи по 6 петель хусткової в'язкою з протилежних сторін (відворот кромки). Для згину деталі доберіть ще 6 нитяних дужок (всього - 113 петель) і виконуйте їх хусткової в'язкою. Коли капюшон досягне 28 см, закрийте петлі останнього ряду, складіть деталь удвічі і зшийте з виворітного боку. Крайку відверніть і закріпіть знизу вирізу.