Як поводитися на тренінгу.

Тренінг є однією з найефективніших форм корпоративного навчання, що дозволяє не тільки отримати максимум корисної інформації, але і проявити себе. Від вашої поведінки на заході залежить особистий підсумок і користь тренінгу.
Вам знадобиться
  • - самопрезентація;
  • - диктофон.
Інструкція
1
Поведіть попередню підготовку до тренінгу, особливо, якщо його тема для вас нова. Вивчіть теоретичні матеріали, прочитайте кілька книг. Складіть список питань і незрозумілих моментів, які ви зможете задати тренеру (коучера). Визначте для себе головні цілі та завдання, вирішити які вам допоможе майбутнє навчання.
2
Підготуйте лаконічну, але цікаву самопрезентацію. У кількох словах розкажіть про себе, про свої цілі, про компанію, яку представляєте. Постарайтеся з перших слів справити враження на учасників. Починайте спілкуватися впевнено, дружелюбно і оригінально.
3
Оцініть обстановку на тренінгу. Виявити найбільш цікавих і активних учасників. Саме з ними доцільно вступати в полеміку, брати участь в іграх, обмінюватися питаннями. У ряді випадків краще виконувати пасивну роль, слухаючи більш досвідчених колег.
4
Спробуйте вирішити в рамках тренінгу приватні питання і проблеми, з якими стикаєтеся саме ви. Незважаючи на те, що чужий досвід може бути дуже корисний, докладний аналіз вашої ситуації як фахівцями, так і колегами по тренінгу може стати відправною точкою для наступному ступені вашого професійного розвитку. Саме тому не соромтеся пропонувати до розгляду свої приклади і будьте активними там, де це вітається.
5
Реагуйте на висловлювання інших учасників тренінгу, обговорюйте їх проблеми. Саме так ви зможете вибудувати ефективний діалог з колегами і навчитися на чужому досвіді.
6
Постарайтеся зафіксувати найцікавіші моменти тренінгу. Ведіть конспект, робіть позначки на роздаткових матеріалах, а якщо є можливість - записуйте відбувається на диктофон або камеру. Згодом ви зможете відтворити найважливіші моменти, попрацювати над помилками і проаналізувати різні ситуації.