Як виглядати елегантно.

Спортивний костюм, джинси і футболки, мінімум макіяжу і волосся, зібране у хвіст, - все це дуже зручно для повсякденного життя. Але справжня жінка повинна виглядати елегантно. А щоб досягти цього, потрібно поміняти свій стиль.
Вам знадобиться
  • Правильно підібраний гардероб.
Інструкція
1
Змініть свій гардероб. Перший крок на шляху до елегантності - вибір правильної одягу. Почніть стежити за модними тенденціями, однак знайте міру. Не варто купувати все, що модно. В першу чергу річ повинна підходити вам за розміром, стилю і бути зручною. Визначте свої недоліки і достоїнства в зовнішніх даних. Одяг має вигідно підкреслювати те, що потрібно, і приховувати те, що стороннім людям бачити не обов'язково.
2
Зверніться за допомогою до подруги або найміть професіонала. Стиліст не тільки зможе підібрати одяг, який підкреслить ваш характер, а й створить цілий образ, якого вам потрібно буде дотримуватися. Вибираючи одяг, не беріть річ тільки тому, що вона вам сподобалася на перший погляд. Не поспішайте з вибором, подумайте, з якими іншими деталями гардеробу ви зможете її поєднувати. Комбінування елементів одягу може зробити ваш образ різноманітним.
3
Не бійтеся купувати той одяг, від якої раніше відмовлялися. Якщо ви звикли носити тільки джинси і брюки, обов'язково купите пару суконь і спідниць. Починаючи міняти свій гардероб, ви, можливо, змініться і внутрішньо. А жіночна одяг може зробити вас більш ніжною і зворушливою.
4
До одягу обов'язково ретельно підбирайте аксесуари: сумочки, ремені, прикраси. Не думайте, що для елегантного виду необхідно завжди носити сукні та туфлі на підборах. Навіть в джинсах з кедами ви можете добитися бажаного ефекту.
5
Однак елегантність виражається не тільки в одязі, тому не переставайте міняти себе після зміни гардеробу. Виберіть стиль, який вам підходить, і дотримуйтеся його. Під стилем розумійте не тільки зовнішній образ, але і ваша поведінка, мова, вчинки.
6
Доглядайте за собою. Не лінуйтеся робити зачіску та манікюр. Крім зовнішності контролюйте і свою поведінку. Елегантність виражається в жестах, ході, манері говорити. Намагайтеся тримати себе в руках, не давайте вивести себе на емоції. Якщо у вас вийде переконати себе в тому, що ви можете стати елегантною, то і оточуючі це побачать.