Як швидко підняти рейтинг.

Деякі люди прагнуть до популярності і хочуть перебувати у верхніх рядах списку різноманітних рейтингів. У соціальній мережі Vkontakte використовується рейтингова система, що дозволяє виділитися з багатотисячного числа користувачів сайту. Люди з високими показниками сторінки знаходяться в самому верху пошуку, що підвищує їх популярність і впізнаваність. Крім цього, в більшості додатків соціальної мережі Vkontakte, чим вище рейтинг гравця, тим ширше його можливості.
Інструкція
1
Як тільки ви зареєструєте сторінку в соціальній мережі Vkontakte, вам почнуть нараховуватися відсотки рейтингу. Стандартний безкоштовний рейтинг складає від 0 до 100%, залежно від вказаного вами кількості особистої інформації.
2
Щоб розповісти про себе і заповнити порожні графи на своїй сторінці, натисніть пункт «Редагувати сторінку», що знаходиться відразу під головною фотографією. Як тільки ви будете вносити і зберігати нову інформацію, рейтинг буде підвищуватися.
3
За вказівку особистих даних вам зарахується 20% рейтингу. За кожен навчальний заклад, в якому ви проходили навчання (школа, коледж, ВНЗ) - 10%. Якщо ви вкажете місце роботи, ваш рейтинг поповниться ще на 10%. А вміщена на головну сторінку фотографія, додасть до вашого рейтингу 25%.
4
Далі ваш віртуальний статус збільшуватиметься за рахунок заповнення сторінки новою інформацією і вашої активності на сайті. Створюйте альбоми та додавайте в них фотографії, заповнюйте замітки, оновлюйте статуси, шукайте нових друзів і спілкуйтеся. Без цього рейтинг в соціальній мережі не зможе піднятися більш 100%.
5
Щоб безкоштовно і легально підвищити рейтинг Vkontakte, попросіть знайомих зареєструватися в цій соціальній мережі за вашим запрошенням. Для цього на своїй сторінці знайдіть і натисніть пункт «Запросити». Перед вами з'явиться посилання, скопіюйте її та передайте друзям. За кожного зареєстрованого на сайті користувача по вашому посиланню, який заповнить особисту інформацію, вам нараховуватиметься 25% рейтингу.
6
Крім цього, підвищити рейтинг ви можете за допомогою голосів, придбаних на реальні гроші. Для цього зайдіть в розділ «Мої установки» і натисніть вкладку «Баланс». Тут ви побачите інформацію про кількість голосів на вашій сторінці. Щоб їх підвищити натисніть на посилання «Отримати голоси» і виберіть спосіб оплати: через мобільний телефон, кредитну карту, або гаманець WebMoney, Яндекс.Деньги, QIWI.
7
Потім натисніть на пункт «Перейти до оплати» і слідуйте підказкам системи. Як тільки гроші надійдуть на ваш рахунок Vkontakte, ви побачите кількість голосів, яку ви зможете купити на цю суму.