Як почати творити.

Творчість може відкрити нові і вельми цікаві сторінки життя. Почати самовираження з його допомогою можна в будь-якому віці: так ви зможете виявити свої приховані таланти, розслабитися і вирішити ряд психологічних проблем. Головне, відкинути страхи і зробити перший крок.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - фарби;
  • - книги;
  • - відвідування заходів.
Інструкція
1
Почніть з живопису - це один найпростіших способів наблизитися до творчості. Візьміть чистий аркуш цупкого паперу, гуаш, кілька кистей і малюйте все, що прийде в голову. Будьте сміливіше в поєднанні відтінків, виборі форм і предметів. Не старайтесь домогтися правильності зображення: пропорції і техніка повинні хвилювати вас найменше. Можете продумати сюжет заздалегідь, представити образи, а потім втілити їх на папері. На початковому етапі віддайте перевагу пейзажам або абстракціям.
2
Будьте оригінальні і шукайте цікаві деталі навіть в побутових речах. Красивий декор приміщення, нестандартний стиль в одязі, відсутність банальності в особистих уподобаннях - все це сприяє творчості. Нехай все, що ви робите, стане способом вашого самовираження.
3
Намагайтеся обертатися в творчому середовищі і цікавитися напрямком мистецтва, яке вам ближче всього. Відвідуйте виставки і театральні прем'єри, беріть участь в поетичних вечорах, ходите на хороші музичні концерти. У перший час цілком достатньо, якщо ви будете присутні на подібних заходах лише в якості глядача. Поступово ви зможете відкривати для себе щось найбільш цікаве і почнете проявляти себе більш активно.
4
Шукайте натхнення в визнаних шедеврах світового мистецтва. Виберіть напрямок, який вражає вас найбільше, і намагайтеся стикатися з ним якомога частіше. Розглядайте картини, слухайте якісну музику, читайте класичну літературу. Так ви зможете сформувати певний смак і відкрити для себе нові грані творчості.
5
Забудьте про страхи і комплексах, коли йдеться про творчість і самовираженні. Робіть те, що вам цікаво, пробуйте себе в нових сферах, записуйте свої нові ідеї. Спробуйте поділитися деякими результатами своєї творчості з близькими людьми або професіоналами: цілком можливо, погляд з боку зарядить вас оптимізмом.