Як блокувати смс на телефоні.

Щоб стільникові абоненти могли самостійно блокувати небажані вхідні sms-повідомлення, великі оператори стільникового зв'язку подбали про них і створили спеціальну послугу «Заборона виклику».
Інструкція
1
Якщо ви є абонентом стільникового оператора «МТС», запобігти прийом небажаних sms-повідомлень ви можете за допомогою сервісу «Інтернет-помічник», який знаходиться на сайті цього оператора стільникового зв'язку. Якщо у вас немає можливості вийти в інтернет, скористайтеся послугою «Мобільний помічник». Для цього зателефонуйте за номером 111 та дотримуйтесь вказівок автоінформатора.
2
Крім цього, щоб заблокувати вхідні sms-повідомлення, відправте 2119 на номер 111 або запросите послугу «Заборона виклику», відправивши письмову заяву по факсу на номер (495) 766-00-58. Щоб дізнатися більш детальну інформацію про надання цієї послуги, зайдіть на офіційний сайт оператора стільникового зв'язку «МТС».
3
Будучи абонентом стільникового оператора "Мегафон", для заборони вхідних sms і mms-повідомлень, наберіть на клавіатурі свого мобільного телефону комбінацію: * код послуги * 111 # та клавішу виклику. Щоб дізнатися код послуги, відвідайте офіційний сайт оператора стільникового зв'язку «Мегафон». Отримайте більш детальну інформацію про послугу «Заборона виклику», зателефонувавши за безкоштовним номером телефону 0500.
4
Стільниковий оператор «Білайн» теж подбав про спокій своїх абонентів. Щоб захистити себе від небажаних повідомлень, встановіть заборону за допомогою USSD-запиту. Для цього на клавіатурі свого мобільного телефону наберіть комбінацію: * 35 * 0000 # і клавішу виклику.
5
0000 - це стандартний пароль стільникового оператора «Білайн», який ви при бажанні можете змінити в будь-який час. Для цього на клавіатурі свого мобільного телефону наберіть команду: ** 03 ** старий пароль * новий пароль # та клавішу виклику. Щоб отримати більш детальну інформацію про надання послуги «Заборона виклику», зателефонуйте за безкоштовним номером телефону 6011 або зайдіть на офіційний сайт стільникового оператора.