Як відновити інтернет-з'єднання. автоматичне відновлення інтернет з'єднання.

Відновлення підключення по локальній мережі або високошвидкісного підключення до інтернету може бути здійснено користувачем штатними засобами системи без залучення додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Насамперед, переконайтеся, що на комп'ютері використовується (або виконайте настройку) автоматичного відновлення підключення при обриві. для цього викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Панель управління». Розкрийте посилання «Мережеві підключення» і викличте контекстне меню елемента «PPPoE з'єднання» кліком правої кнопки миші. Вкажіть пункт «Властивості» і перейдіть на вкладку «Параметри» діалогового вікна. Застосуйте прапорець в рядку «Перезвонить при розриві зв'язку» і підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK.
2
Якщо раптове відключення з'єднання, все-таки, сталося, поверніться в головне меню "Пуск" і перейдіть в діалог «Виконати» для його відновлення. Надрукуйте cmd в рядку «Відкрити» та підтвердіть запуск утиліти командного рядка, натиснувши кнопку OK. Надрукуйте команду ipconfig/flushdns в текстовому полі інтерпретатора команд Windows і підтвердіть відновлення поточного кеша DNS, натиснувши функціональну клавішу Enter.
3
Після цього введіть ipconfig/release в командному рядку та натисніть функціональну клавішу Enter для того, щоб перерезервіровать і відновити DHCP. Останнім кроком стане введення команди ipconfig/renew в текстове поле інтерпретатора команд і використання функціональної клавіші Enter для відновлення перерваного з'єднання.
4
Скористайтеся альтернативним методом відновлення інтернет-підключення при розриві зв'язку, що дозволяє спростити дану процедуру. Для цього ще раз поверніться в головне меню "Пуск" і знову перейдіть в пункт "Панель управління». Розкрийте посилання «Мережні підключення» подвійним кліком миші і викличте контекстне меню елемента «ЛВС або високошвидкісний інтернет» кліком правої кнопки миші. Вкажіть команду «Виправити» і дочекайтеся відновлення перерваного з'єднання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZxZKmKXIiaA
Активні користувачі інтернету так чи інакше стикаються з проблемою збою підключення - локальна мережа або починає гальмувати, або зовсім відключається. Найчастіше причиною таких збоїв є установка нових програм, особливо антивірусного характеру.
Інструкція
1
Якщо за вашими даними причиною збою підключення до інтернету стала саме встановлена програма, видаліть її повністю. Для цього зайдіть в головне меню «Пуск», натисніть на розділ «Панель управління» і виберіть пункт «Видалення» у підрозділі «Програми». У списку файлів і додатків знайдіть «небезпечну» програму і натисніть на посилання у верхній частині вікна «Видалити/Змінити». Виконуйте всі вказівки майстра видалення і дочекайтеся закінчення процесу. Після чого відкрийте ту папку, куди була збережена утиліта програми і видаліть всі залишилися файли. Потім перезавантажте комп'ютер.
2
У випадку, коли видалення програми не допомагає, необхідно скинути так звані маршрути - набір спеціальних команд, які дозволяють отримувати доступ до певних ресурсів комп'ютера. Натисніть одночасно клавішу Windows, що відповідає за виклик головного меню «Пуск», і кнопку з буквою «R». На екрані з'явиться порожнє віконце, в якому напишіть cmd і запустіть процес клавішею Enter. У відкрилася командному рядку Windows напишіть «route-f», ввівши тим самим команду скидання маршрутів, і знову запустіть процес клавішею Enter. Після чого зробіть перезавантаження комп'ютера.
3
При відсутності результату в одному з вищеперелічених способів необхідно запустити діагностику несправностей інтернет-мережі. Зайдіть в головне меню «Пуск» і в переліку розділів «Панелі управління» знайдіть посилання на «Центр управління мережами». У лівому меню «Центру управління» натисніть на пункт «Зміна параметрів адаптера». Знайдіть той адаптер, що використовується для інтернет-підключення, клікніть на його зображенню правою клавішею миші і перейдіть за посиланням «Діагностика». Дочекайтеся, поки операційна система усуне знайдені несправності, а потім перезавантажте комп'ютер.