Як внести гроші на рахунок організації.

Юридичні особи, які здійснюють комерційну діяльність на території Росії, повинні мати розрахункові рахунки. Банківські рахунки необхідні для здійснення безготівкових розрахунків з постачальниками і покупцями. Керівники організацій повинні здавати в банк виручку, отриману готівковими коштами, а також інші доходи, якщо ліміт не дозволяє зберігати гроші в касі. Також на розрахунковий рахунок організації грошові кошти можуть переводити контрагенти.
Інструкція
1
Якщо ви є керівником організації і хочете внести якусь суму грошей на розрахунковий рахунок, повинні в першу чергу обґрунтувати їх появу. Припустимо, грошові кошти отримані в результаті продажу товарів. У цьому випадку дохід буде виручкою. Це підстава вам і потрібно заявити операционисту в банку, який оформить квитанцію. Якщо кошти отримані від підзвітної особи, це слід зафіксувати в квитанції. На підставі оформленого документа бухгалтер повинен буде зробити проводки в бухгалтерському обліку. Всі рухи грошових коштів на розрахунковому рахунку повинні бути оформлені документально, тобто за допомогою виписки та прилагающимися підтверджуючими документами (платіжним дорученням, квитанцією, ордером і т.д.).
2
Якщо контрагент хоче внести на ваш рахунок кошти, виставите рахунок на оплату. У ньому вкажіть всі банківські та інші реквізити (найменування та місцезнаходження банку, назва організації, БИК, кореспондентський і розрахунковий рахунок, ІПН і КПП), а також підставу платежу. Цей документ становити необов'язково, покупець може внести гроші за договором або рахунок-фактурі.
3
У деяких організацій є кілька розрахункових рахунків у різних банках. Переказувати гроші з одного рахунку на інший дозволяється. Припустимо, ви вирішили закрити один рахунок, але на ньому числиться певна сума грошей. У цьому випадку вам необхідно звернутися в банківське відділення з платіжним дорученням. У документі призначення платежу повинно звучати так: «Переклад власних коштів. Сума, без ПДВ ».
4
Якщо засновник бажає внести грошові кошти на розрахунковий рахунок організації безоплатно, він повинен оформити договір. Якщо це матеріальна допомога, надана у вигляді позики, операція також оформляється у вигляді договору.