Як на iphone скинути фотки. Як скинути кілька папок фоток в itunes.

Мобільні технології дозволяють не тільки спілкуватися, перебуваючи на відстані багатьох кілометрів, але і носити в кишені численні фотоальбоми з фотографіями друзів, рідних і близьких людей. Щоб на iPhone скинути фотки, використовуйте інтернет-браузер або додаються до пристрою програми.
Вам знадобиться
  • - iPhone;
  • - комп'ютер з встановленою програмою iTunes;
  • - інтернет;
  • - пароль від аккаунта;
  • - інтернет-браузер в iPhone.
Інструкція
1
Скинути фотки на комп'ютер для їх подальшого переміщення в iPhone. Створіть для них спеціальну папку, щоб потім мати можливість швидко завантажити їх в телефон. Запам'ятайте або запишіть її назву.
2
Підключіть iPhone до комп'ютера. Дочекайтеся повного завантаження iTunes. Введіть свій пароль і зробіть синхронізацію пристроїв.
3
Папки «Зображення» в медіатеці iTunes не існує. Виберіть у розділі «Пристрої» ваш iPhone. У відкритому основному вікні знайдіть вкладку «Фото». Клікніть на неї мишкою. Поставте галочку навпроти фрази «Синхронізувати фотографії з ...». У віконці «Зображення» натисніть на стрілочку і у випадаючому вікні виберіть «Вибрати папку ...». Вкажіть назву створеної вами директорії, підтвердіть кнопкою «Вибір папки».
4
Оберіть спосіб синхронізації: всі папки або тільки вибрані вами. Врахуйте, що папки, не відзначені при виборі, будуть видалені з iPhone. Щоб помістити їх назад, треба буде зробити повторну синхронізацію. Через деякий час всі необхідні вам фотки будуть скинуті на телефон.
5
Збережіть фотографії з інтернету безпосередньо через iPhone. Зайдіть на сторінку, де розміщено потрібне зображення, натисніть на нього. Виберіть функцію «У повному розмірі», щоб завантажити фотографію хорошої якості. Помістіть палець на зображення і утримуйте кілька секунд. Знизу з'явиться меню. Виберіть «Зберегти зображення». Воно буде миттєво завантажено в ваш iPhone.
6
Всі завантажені зображення за замовчуванням зберігаються в папці «Фото», вкладці «Фотоплівка». Ви зможете відредагувати даний розділ, додавши в нього папку, яка містить тільки необхідні вам фотографії. При цьому не видаляйте їх із «Фотоплівки», вони будуть тоді автоматично видалені і зі створеної директорії.
7
Зайдіть в розділ «Фото». Нагорі вікна, праворуч, виберіть команду «Змінити». Зліва з'явиться ікона «Додати». Натисніть на неї і введіть назву створюваного альбому. Виберіть потрібні фотографії і використовуйте кнопку «Готово» для підтвердження. Папка тільки з необхідними вам зображеннями створена.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mcXCeRiuG0k
Зверніть увагу
Не знімайте папку з комп'ютера і не рухайте її. Інакше при подальшої синхронізації вона буде видалена з iPhone.