Як швидко вивчити татарський. татарський мову вивчити швидко.

Татарська мова належить до групи тюркських мов. Крім Татарстану на нього говорять в деяких районах Удмуртії, Чувашії, Росії, Узбекистану та інших країн. Вивчити його можна різними способами, але найкращий і швидкий - пожити деякий час в Республіці Татарстан.
Вам знадобиться
  • - російсько-татарський словник;
  • - книги татарською мовою.
Інструкція
1
Зверніться за допомогою до репетитора. Він не тільки навчить вас говорити і розуміти татарську мову, але навчить необхідної граматиці. Щоб знайти його, поцікавтеся про нього у своїх знайомих, опублікуйте оголошення в місцевих газета або на форумах в інтернеті. Дана мова також викладають в місцевих навчальних закладах, тому можна дізнатися про необхідні вам послуги репетиторства і у викладачів на кафедрі. Перевага від таких занять буде полягати в тому, що до вас буде застосований індивідуальний підхід, виходячи з ваших здібностей і ступеня володіння мовою.
2
Займайтеся з носіями мови. Ними є деякі корінні татари, які ще володіють своєю рідною мовою. Звичайно, в даному випадку про будь-якої конкретної системі навчання говорити не доводиться, але з їх допомогою ви навчитеся розуміти татарський і говорити нею.
3
Вчіть мову самостійно. Почніть навчання з запам'ятовування татарських букв, особливо тих, які чужі російській мові. Освойте схему побудови речень і запам'ятовуйте щодня кілька десятків нових слів і виразів. Великою підмогою може стати російсько-татарський розмовник, який можна спробувати знайти в книжкових магазинах або інтернеті.
4
Читайте татарською. Скачайте з інтернету тексти цією мовою і щодня прочитуйте кілька сторінок, виписуючи всі зустрічаються незнайомі слова. А потім шукайте в словнику переклад і заучуйте їх. Намагайтеся іноді читати вголос, щоб поліпшити свою вимову.
5
Говоріть татарською. Якщо у вашому оточенні є носії даної мови, спілкуйтеся з ними за будь-якої можливості. Уважно ставтеся до їхніх зауважень і виправлень, адже тільки так ви зможете добре оволодіти татарською мовою. Поїдьте на якийсь час в татарську глибинку - там проживає досить багато людей, які не тільки пам'ятають свій споконвічний мову, а й постійно говорять нею.
На татарською мові спілкуються не менше 5 мільйонів чоловік на території Росії, в колишніх республіках, а також закордоном. До того ж він є другим за поширеністю в нашій країні. Тому якщо у вас є завдання його освоїти, вам варто дотримуватися певного плану.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - канцелярське приладдя;
  • - навушники/мікрофон;
  • - клуб спілкування;
  • - співрозмовники.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт tatarplanet.ru і завантажте собі на робочий стіл розмовник і підручник для новачків. Почніть з вивчення фонетики, а саме: звуків, букв і правил читання. Тільки пройшовши цей етап, ви зможете правильно читати і розуміти мову. Не забувайте записувати в окремий блокнот по 15 нових слів щодня. Навчайте їх перед сном і повторюйте вранці. В кінці кожного тижня влаштовуйте перевірки вивченого матеріалу.
2
Приділіть особливу увагу читанню простих речень і текстів. Вони можуть як раз перебувати в підручнику-самовчителі або в іншій літературі, яку ви знайдете за посиланням нижче. Ще дуже важливий момент - аудіювання швидкого мовлення носіїв татарської мови.
3
Скачайте собі на комп'ютер аудиокурс на сайті detkiuch.ru. Займіться прослуховуванням записів. Робіть це кожний день по 1 годині, і тоді ви швидко звикнете до нової мови. Це вам допоможе в майбутньому реагувати на мову носія мови дуже продуктивно.
4
Запишіться на курси татарської мови. Як тільки ви наберете оптимальну початкову лексичну базу в 500 слів, ви зможете вже говорити і відповідати на запит співрозмовника. Це найбільш підходящий момент для відпрацювання комунікативних навичок на курсах мови.
5
Вони можуть проходити як в реалі, так в інтернет-кімнатах. Але для другого варіанту вам знадобляться навушники, мікрофон і досить швидкісний інтернет. Відвідуйте такого роду курси хоча б 1 раз в тиждень, спілкуйтеся і задавайте ваші питання.
6
Говоріть татарською мові якнайчастіше, осягаючи також і особливості культури цього народу. Для цього ви можете поїхати в Казань на якийсь час, щоб побувати на концертах, презентаціях, зібраннях. Це занурить вас в природне мовне середовище, яке сприятиме розширенню вашого кругозору та розвитку розмовних умінь.
Зверніть увагу
Щоб спілкуватися мовою не тільки на побутові теми, а на більш професійному рівні, вам знадобиться досвідчений викладач або спеціалізовані курси в Татарстані.