Як швидко заморозити воду. Як моментально заморозити воду в домашніх умовах.

Вода замерзає при температурі, рівній 0 градусів за Цельсієм. Припустимо, вам терміново знадобився для якихось цілей лід. Як його отримати? Здавалося б, простіше простого: треба всього лише помісити посудину з рідиною в морозильну камеру. Але вода, через дуже великий питомої теплоємності, остигає повільно, і освіта льоду може зайняти чимало часу.
Інструкція
1
Швидкість замерзання води залежить, по-перше, від площі поверхні теплообміну, а по-друге, від товщини водного шару: чим він більший, тим повільніше буде замерзати весь обсяг води (і навпаки). Тому налийте воду в такі ємності, щоб поверхня охолодження була чималою, а товщина водного шару - маленькою. Можна використовувати, наприклад, Лєдніце - пластикові підкладки з невеликими і неглибокими ємностями, які випускають спеціально для цієї мети - отримання харчового льоду в домашніх умовах. Помістіть таку ємність з водою в морозильник. Лід утворюється набагато швидше, ніж у випадку, якби точно така ж кількість води було налито в пластиковий стакан, наприклад.
2
Крім того, можна прискорити замерзання води в такий спосіб. Коли її температура буде вже близька до 0, киньте в кожну ємність одну- дві крупинки кухонної солі. Здавалося б, парадокс, адже відомо, що солона вода замерзає при більш низькій температурі, ніж прісна. Але цей парадокс лише уявний: маса солі буде настільки незначною, що вода фактично залишиться прісної, а крупинки послужать своєрідними ініціаторами кристалізації.
3
Якщо у вас є довга тонка ємність типу пробірки (тільки металева), можна дуже швидко отримати лід за допомогою рідкого азоту. Опустіть цю ємність з водою (за допомогою довгого затиску або дроту) в посудину Дьюара, зрозуміло, не повністю, щоб рідкий азот НЕ залив її. Через деякий час дістаньте. Як тільки стінки ємності нагріються, лід легко можна буде витягти.
4
Можна використовувати для швидкого замерзання води властивість деяких хімічних речовин розчинятися, поглинаючи велику кількість тепла. Наприклад, є така речовина - аміачна селітра (амоній азотнокислий). Воно широко використовується в сільському господарстві як азотне добриво. Якщо лід, який ви хочете отримати, використовується не в харчових цілях, додайте аміачну селітру безпосередньо в ємність з охолодженою водою і розчиніть, перемішуючи. Потім знову поставте ємність в морозильник. Лід утворюється через лічені хвилини.
Зверніть увагу
При роботі з рідким азотом виконуйте всі запобіжні заходи. При роботі з аміачною селітрою не забувайте, що це отруйна речовина. Такий лід ні в якому разі не можна вживати для додавання в напої.