Як відправити смс зі Скайпу. Як направляти по скайпу смс з потрібним текстом, наприклад, з яндекса.

Обмін повідомленнями в Skype, голосові і відеодзвінки між користувачами програми здійснюються майже безкоштовно: при спілкуванні з співрозмовником ви оплачуєте тільки інтернет-трафік. Однак дане програмне забезпечення дозволяє здійснювати виклики не тільки по мережі, але і на звичайні телефони. У тому числі, ви можете відправити смс-повідомлення на будь-який мобільний.
Інструкція
1
Якщо раніше вам не доводилося дзвонити по Скайпу на звичайні телефони, значить у вас не було необхідності в поповненні рахунку. Але, оскільки відправка смс з Skype - послуга платна, перш за все вам необхідно внести деяку суму на свій рахунок. Мінімальний внесок становить 5 євро, максимальний - 25.
2
Запустіть програму, в головному меню виберіть послідовно пункти Skype - «Внести гроші на рахунок в Skype ...». Програма перевірить параметри вашого профілю і відкриє вікно поповнення рахунку.
3
Спочатку виберіть грошову суму, яку ви хочете внести на свій рахунок в Skype, поставивши прапорець поруч із відповідною цифрою. Потім заповніть всі поля у формі свого розрахункового адреси. Після цього виберіть спосіб оплати.
4
Ви можете поповнити рахунок з банківських карт Visa і MasterCard, а також за допомогою електронних гаманців WebMoney і «Яндекс.Деньги». Якщо у вас немає електронного гаманця або ви користуєтеся іншою банківською картою, ви можете вибрати одну з електронних платіжних систем на свій розсуд з меню «Інші». Після того як ви вибрали метод оплати, натисніть кнопку «Вперед», і, якщо все правильно в формі, що з'явилася, натисніть "Купити".
5
Коли гроші надійдуть на ваш рахунок Skype, додайте номер мобільного телефону до профілю того абонента, якому хочете відправити повідомлення. Виберіть потрібного абонента в «Списку контактів» одним кліком миші і в формі для обміну повідомленнями клікніть по кнопці SMS. При цьому автоматично відкриється віконце з пропозицією додати номер мобільного телефону абонента. У ньому клікніть по кнопці «Додати номер телефону».
6
У наступному вікні "Додати номер в це досьє» виберіть тип телефону - мобільний, домашній, робочий або інший; виберіть регіон для автоматичної вставки префікса, введіть номер у десятизначним форматі і натисніть на кнопку з галочкою. Телефон буде збережений, і після цього відкриється вікно з пропозицією додати свій номер телефону, щоб абонент знав, від кого надійшло смс-повідомлення. Тут ви можете або додати свій номер відразу, або вирішити це питання пізніше, натиснувши одну з відповідних кнопок.
7
Тепер можете писати смс таким же чином, як в звичайному чаті. Максимальний обсяг одного повідомлення на російській розкладці клавіатури становить 70 символів, на латиниці - 160 знаків. Вартість одного такого повідомлення складає 5 євро-центів. При перевищенні ліміту символів в одному смс Skype буде розбивати повідомлення на кілька дрібніших, вважаючи кожні наступні 70 або 160 символів новим повідомленням і стягуючи відповідну плату. Після закінчення введення тексту натисніть кнопку «Відправити повідомлення» праворуч від поля вводу.
Зверніть увагу
Для тих контактів Skype, яким привласнені номери телефонів, в контекстному меню буде доступний пункт «Відправити SMS», який за замовчуванням був неактивний.
Корисна порада
Якщо ви хочете відправити смс людині, у якої немає контакту Skype, додайте його телефонний номер в список контактів звичайним способом, клікніть правою кнопкою миші по новоствореному контакту і в випадаючому меню виберіть пункт «Відправити SMS».