Як відкрити діапазон портів.

Багатьом програмам для виходу в інтернет потрібно відкриття портів. Робити це варто з обережністю, так як програми-шахраї і віруси можуть отримати доступ до вашого комп'ютера при неправильному відкритті портів.
Вам знадобиться
  • - маршрутизатор або роутер, назва його моделі;
  • - адреса маршрутизатора в мережі;
  • - логін і пароль для входу в веб-інтерфейс роутера;
  • - доступ в інтернет;
  • - програма, для якої потрібно відкрити діапазон портів, або список портів.
Інструкція
1
Якщо ви хочете відкрити діапазон портів, для початку вам необхідно дізнатися точну назву вашої моделі роутера. Ви можете подивитися його на самому роутері, на задній панелі зазвичай вказується назва фірми-виробника, модель, серія. Так само ви можете дізнатися назву маршрутизатора на коробці від пристрою або в інструкції по експлуатації.
2
Відкрийте браузер і введіть в адресному рядку адресу вашого маршрутизатора. Стандартний мережевий адресу роутера 192.168.1.1. При введенні даного адреси і натисканні клавіші Enter повинна завантажитися сторінка для входу у веб-інтерфейс пристрою, де необхідно ввести дані для входу: ім'я користувача та пароль. За замовчуванням логін: admin, пароль: admin.
3
У новій вкладці перейдіть на сайт PortForward.com. Виберіть у верхньому меню пункт Routers, в низхідному списку виберіть перший пункт Port Forwarding Guides і перейдіть в нього. З лівого боку сайту під меню в вікні пошуку моделі виберіть спочатку фірму вашого модему, а потім його модель і натисніть кнопку Search.
4
Ви так само можете вибрати назву вашого роутера зі списку з правого боку сайту. Після вибору фірми вам запропонують уточнити модель маршрутизатора.
5
Після вибору вашого роутера необхідно вказати, для якої програми ви збираєтеся відкрити діапазон портів. Знайдіть її в списку програм і перейдіть за посиланням. Якщо ви хочете просто відкрити діапазон портів, вам необхідно вибрати програму, для якої можна відкрити кілька портів відразу. Наприклад, виберіть гру Battlefield 2.
6
Дотримуйтесь інструкції на сайті, щоб відкрити діапазон портів через веб-інтерфейс роутера. Зверніть особливу увагу пунктам Publick Start Port і Publick End Port. У першому рядку ви повинні вказати початок діапазону портів, у другій - кінець.
7
Якщо у вас виникли труднощі з розумінням англійської мови, скористайтеся сервісом онлайн-перекладу. Скопіюйте адресу сторінки з інструкцією і вставте посилання в вікно перекладу. Натисніть клавішу Enter. Перекладач виконає переклад сторінки і ви зможете розібратися в інструкції.
Зверніть увагу
Якщо ви не змогли знайти на сайті вашу модель роутера, скористайтеся інструкцією від сусідньої моделі роутера тієї ж фірми. Або виберіть модель маршрутизатора з схожим веб-інтерфейсом.Ви так само можете запросити додати вашу модель роутера на сайт або нову програму, для якої потрібно відкрити порти. Для цього в меню Routers виберіть нижній пункт меню Request New Router.
Корисна порада
Якщо ви не знаєте мережевий адресу маршрутизатора або не знаєте логін і пароль для входу в веб-інтерфейс, і стандартні дані не підходять, зверніться до адміністратора.