Як клеїти багети. Як клеїти кути стельового плінтуса.

Багети мають вигляд плінтусів і служать для декорування стиків стелі зі стіною. Мають гарний зовнішній вигляд. Наклеювати їх можна як на шпалери, так і робити встик. Деякі різновиди багетів мають невеликий зазор між стіною, якщо їх наклеювати раніше шпалер, то останні можна під них підсовувати. Багети легко фарбуються водоемульсійною фарбою, і міняти їх колір можна залежно від вашого бажання.
Інструкція
1
Якщо у вас нерівний стелю або стіни, то попередньо зашпатлюйте.
2
Нанесіть ґрунтовку на стіни і стеля.
3
Починайте клеїти багети з кута кімнати. Для того щоб зробити кут потрібно зрізати під кутом в 45 градусів кінчик багета. Зрізати кути потрібно канцелярським ножем. У другого багета також повинен бути кут 45 градусів.
4
Нанесіть клей по всій довжині багета точковим методом, на зрізані кути також наноситься клей.
5
Піднесіть багет до стелі, зрізаний край повинен бути в кутку і щільно притисніть.
6
Приклейте таким же методом другий багет з іншого боку кута. Зрізані частини в кутку повинні збігатися і утворювати кут. Не забудьте їх щільно підставити один до одного і притиснути.
7
Решта багети клейте як перші кутові, але зрізати кут не потрібно. Стики обов'язково повинні бути проклеєні, інакше вони можуть візуально відділятися один від іншого. Як тільки дійдете до чергового кута, повторіть все те, що робили з першим кутом.
8
Після повного просихання клею багети можна пофарбувати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jKnSGJC2HEM
Правильно підібраний багет не тільки допоможе в оформленні картини, а й підкреслить елегантність вашого інтер'єру. Його можна виготовити з різних матеріалів на ваш смак, наприклад, з дерева, алюмінію або пластмаси.
Інструкція
1
Виберіть, який багет ви хочете придбати. У спеціальних багет вих майстерний зможуть виготовити раму з різних матеріалів по складу і якості. Класикою є багет в золотих тонах з візерунками в стилі минулих століть. Такий витвір мистецтва можна виконати в срібному кольорі або додати благородну патину. Якщо ваш інтер'єр виконаний в сучасному стилі, зупиніть свій вибір на стилі ампір. Крім того, такий багет зі строгими лініями легко підійде до будь картині. У випадку якщо ви хочете оформити картину в рамку певного кольору, вам варто зупинити свій вибір на дерев'яному кольоровому багет е. У майстерні його можуть пофарбувати в будь-який колір - від найяскравішого до приглушеного, і навіть штучно створити ефект зістареного дерева. Тим, хто віддає перевагу нейтральні, природні кольори дерева, варто звернути увагу на такий відтінок, як морений дерево, або дерев'яний багет світлих і темних кольорів.
2
Подумайте над розміром багет а і його формою. Ширина рамки може бути різною - від вузької, до 40 мм, до широкої узорною. Низьким або високим робить багет його товщина. Багет може включати саму різну декоративну обробку - з орнаментами або без. Те, багет якого виду ви виберете, неабиякою мірою залежить від загального інтер'єру у вашій кімнаті і квартирі, адже він повинен вписуватися в загальний стиль. Але не забудьте так само і про те, що рама в першу чергу повинна підходити до картини, яку вона обрамлятиме. Простий сільський пейзаж не буде виглядати гармонійно з аляповатой золотий рамою. І навпаки, мінімалістський багет може применшити оригінальність та індивідуальність ексцентричного зображення.
3
Вирушайте в багет ную майстерню. Перш ніж зробити замовлення, подивіться на вже створені рами. Якщо вони вам сподобалися, то існує велика ймовірність того, що вам сподобається і робота, виконана майстром для вас. Покажіть картину або фотографію, яку хочете обрамити, і поясніть, який багет вам потрібен. Можете порадитися з майстром. Якщо серед готових робіт знайдеться рама, яка вам сподобається і підійде вашій картині і домашньому інтер'єру, буде зручніше придбати її, а не чекати, поки виконають ваше замовлення.