Як оригінально відзначити ювілей.

Ювілеї трапляються не так часто, щоб відзначати їх як звичайні свята. Придумайте щось зовсім особливе, щоб порадувати себе і залишити яскраві спогади у гостей про цю подію. Щоб все пройшло без сучка без задирки, підготуйтеся до свята заздалегідь.
Вам знадобиться
  • - частування;
  • - прикраси для залу.
Інструкція
1
Згадайте всі ваші мрії, бути може, реально буде здійснити хоч одну з них на ваш ювілей. Наприклад, можна політати на повітряній кулі. Якщо вам належить відзначити ювілей сімейного життя, поговоріть з чоловіком/дружиною, щоб вибрати захід, який влаштує вас обох.
2
Якщо вам все ж більш до душі класичний варіант свята в банкетному залі з масою гостей, запросіть крім тамади художника-шаржиста. Він протягом всього ювілею буде малювати веселі картинки та смішити гостей добрими шаржами. Тільки потрібно обов'язково заздалегідь домовитися, щоб малюнки були злими, не виставляють ваших знайомих в невигідному світлі.
3
Фірми, що займаються устроительства банкетів, можуть запропонувати і оригінальні програми за участю ілюзіоністів, професійних танцювальних пар, циганського табору або екзотичних артистів. Що ви виберете - вирішувати вам. Подумайте про склад гостей і їхні смаки.
4
Влаштуйте костюмовану вечірку або бал-маскарад. Зазвичай подібні заходи проводять тільки на Новий рік, але ви ж хочете оригінально відсвяткувати ювілей, тому вбратися в екзотичну одяг можна і влітку.
5
Можна виїхати подалі від міста, зняти окремий будиночок на базі відпочинку. У будь-який час року вам запропонують масу розваг на будь-який смак. Якщо ви ніколи не ходили в похід, влаштуйте собі ювілей в умовах дикої природи. У цьому випадку не забудьте про правила безпеки і здоровому глузді.
6
Згадайте давні традиції, коли люди влаштовували масові гуляння всім селом. Запросіть всіх друзів, знайомих і сусідів, накрийте столи у дворі. Зазивають до себе на свято і незнайомих гостей, всі повинні радіти і веселитися. Тільки така розвага не повинно тривати після 23:00, якщо це двір багатоквартирного будинку.
7
Якщо ювілей припадає на зиму, зберіть на природі велике шатро з мангалом всередині. У цей час рано темніє, тому ефектно виглядатиме шоу артистів, жонглюють вогняними кулями або різні феєрверки. Щоб не побоюватися за безпеку свою і запрошених гостей, довірте пристрій такого свята професіоналам і насолоджуйтесь зробленим ефектом.
Корпоративні свята стали невід'ємною частиною життя російських організацій. Зараз стало модним відзначати Дні народження не тільки співробітників, але і самої компанії . Варто замислитися над тим, як організувати цю подію, щоб воно запам'яталося надовго.
Інструкція
1
Вирішіть, де саме буде проходити торжество. Ви можете відзначити ювілей в ресторані, на пароплаві, безпосередньо в офісі. Якщо ці варіанти не здаються вам привабливими і цікавими, то придумайте якесь оригінальне місце. Наприклад, можна виїхати в будинок відпочинку або відправитися на природу.
2
Продумайте сценарій свята. Просто зібрати всіх співробітників в одному місці і накрити стіл буде недостатньо. До дійсно запам'ятовується ювілею потрібно грунтовно підготуватися. Має бути людина або група людей (якщо компанія велика), які б займалися плануванням та організацією заходу. Сценарій можна придумати самостійно або подивитися що-небудь підходяще в інтернеті. Великою популярністю зараз користуються тематичні вечірки.
3
Вирішіть, хто буде присутній на святі. Чи будете ви запрошувати всіх співробітників або обмежитеся тільки топ-менеджментом? Кого з партнерів ви хочете бачити на торжестві? Чи будете ви кликати ЗМІ і, якщо так, то які? До вирішення останнього питання потрібно поставитися вкрай уважно, адже від цього залежатиме, де і в якому світлі буде освітлено ваш захід.
4
Розішліть запрошення на ювілей. Ви можете оригінально його оформити, щоб викликати інтерес у одержувача. У запрошенні обов'язково напишіть причину свята, час і місце його проведення. У ньому також повинна бути вказана контактна інформація.
5
Якщо ви хочете влаштувати грандіозне свято, то запросіть зірок шоу-бізнесу, влаштуйте концерт, проведіть різні конкурси, завершивши торжество шикарним фуршетом. Не забудьте про журналістів. Якщо їм все сподобається, то відгуки про ювілей вашої компанії будуть більшою мірою позитивними.
6
Запросіть на свято співробітників з їх сім'ями, якщо ви бажаєте зміцнити внутрішньокорпоративні відносини. Проведіть більше об'єднуючих конкурсів, нагородите кращих працівників, розкрийте перспективи розвитку компанії . Все це зробить ювілей дійсно незабутнім.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1KIY3DPizeA