Як треба прокидатися.

Щоб ранкове пробудження було максимально комфортним, і весь день пройшов на позитивній хвилі, необхідно дотримуватися певних правил. Дотримуйтесь їм - і ранній підйом перестане бути проблемою №1 і катастрофою глобального масштабу.
Інструкція
1
Ви будете легко прокидатися тільки в тому випадку, якщо ваш сон був досить глибоким і тривалим. Дорослій людині для відновлення сил та енергії необхідно спати не менше 7 годин на добу. Встановіть собі режим дня, який ви будете дотримуватися систематично незалежно від вихідних і святкових днів.
2
Щоб сон був повноцінним, відмовтеся від щільних вечерь. Останній прийом їжі має бути за 4 години до сну, на вечерю не їжте багато білків і вуглеводів. Якщо вам важко заснути на порожній шлунок, випийте за 30 хвилин до сну стакан кефіру, молока або йогурту.
3
Спіть в добре провітреному приміщенні. Купуйте комфортні постільні приналежності. При захворюваннях опорно-рухового апарату, проблемах із хребтом, повноцінний сон можливий тільки на ортопедичної подушці і матраці.
4
Прокидайтеся під звук приємною мелодії. Якщо будильник видає гучні і неприємні звуки, навряд чи пробудження буде комфортним. Якщо ви будете дотримуватися режиму дня систематично, поступово ваш організм навчиться лягати і вставати в один і той же час. Необхідності використовувати будильник не буде.
5
Всі речі, які вам потрібні, готуйте ввечері. Ранкова поспіх не розташовує до того, щоб щось шукати і прасувати.
6
Прокинувшись, думайте тільки про позитивні моменти, які готує вам майбутній день. Всі проблеми ви вирішите поступово по ходу їх надходження. Налаштуйтеся на позитивні емоції, це допоможе вам швидше увійти в робочий ритм і впоратися з усіма завданнями, які належить виконати.
7
Контрастний душ, чай, кава, легкий сніданок - це незмінні супутники ранкового пробудження, які допомагають активізуватися і заряджають енергією на весь день.
8
Якщо ви дотримуєтеся режим дня, але при цьому насилу засинаєте і ще важче прокидаєтеся, а весь день відчуваєте розбитість і сонливість, зверніться до лікаря. Пройдіть повне медичне обстеження. Порушення роботи серцево-судинної системи, депресія, нервове виснаження, підвищений артеріальний тиск - це все те, що заважає повноцінному сну.