Як позбутися від рудих мурашок. Як позбутися від рижих мурах в будинку.

Руді мурахи доставляють масу незручностей. Вони з легкістю проникають в пакети з крупами, хліб та інші продукти. Розмножуються дуже швидко, через це витравити їх досить складно. Але якщо вжити всіх заходів, які сприяють знищенню мурах і подальшої профілактики від них, то руді мурашки перестануть мешкати у вашому домі.
Інструкція
1
Намажьте дрібному від тарганів все плінтуса і зони проживання мурах . Мелок хоч і від тарганів, але руді мурашки також гинуть від контакту з ним. Можна замість мілка використовувати гель, який наноситься на плінтуса.
2
Розпорошите дихлофос в усьому домі. І на деякий час залишіть приміщення. Після чого добре провітріть і приберіть мертвих комах.
3
Якщо мурахи повзуть в будинок з вулиці, то купите спеціальну ампулу від мурах . Розчиніть у воді і окропити мурашник. Ампули продаються в господарських та садівничих магазинах, випускаються різними виробниками, але мають схожий склад.
4
Можна полити мурашник крутим окропом. Частина мурах загине, решта покине місце.
5
Для знищення в приміщення, змішайте борну кислоту з цукром і розставте по затишних місцях. Пропорція має бути 1 до 1. Замість борної кислоти підійде бура. Муравйов приваблює цукор, і вони починають поїдати приманку, після чого гинуть. Після повного знищення мурах , періодично розставляйте тарілки з приманкою, якщо вони знову прийдуть, то, швидше за все, відразу загинуть, покуштувавши частування.
6
Мурахи не люблять запах одеколону. Обробіть всі щілини і місця скупчення одеколоном. Але варто пам'ятати, що запах буде довго триматися в приміщенні.
7
І звичайно, найдієвіші препарати, це ті, що продаються в магазинах. Бувають у вигляді порошків, ампул, рідких засобів.
8
Якщо ви не можете витравити мурах , то викличте санепідемстанцію. Вони проведуть обробку приміщення, після чого мурахи повинні зникнути. Але якщо у ваших сусідів вони будуть мешкати, то найближчим часом переберуться і до вас.
Зверніть увагу
Ось питання на мільйон для тих, хто зіткнувся з проблемою появи мурашок в будинку. Для багатьох позбавлення від мурах було лише тимчасовим, адже вони можуть раптово зникнути, і так само раптово з'явитися. Колонія з легкістю може оселитися у вашому будинку, прийшовши з вулиці, з підвалу або навіть від сусідів.
Корисна порада
позбутися нам такою проблемою простіше радити, ніж зробити, однак, потрібно спробувати і зусилля окупляться. Часто буває так: ви можете вивести мурах, але через рік-два вони знову повертаються. А самок дуже важко випадково захопити, вони ж ховаються в затишних місцях, організовуючи там колонію. Так що, є маса найефективніших способів позбутися мурах у квартирі.