Як налаштувати мовлення.

Сучасні мережеві технології дозволяють кожному бажаючому обзавестися власним каналом для трансляції аудіофайлів. Після того як ви створили своє власне радіо в інтернеті, необхідно налаштувати потокове мовлення. У самому простому випадку зробити це можна за допомогою програвача Winamp, забезпеченого спеціальним плагіном. Відрегулюйте параметри мовлення і дозвольте іншим насолодитися добіркою ваших улюблених музичних композицій.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - програвач Winamp;
  • - DSP-плагін;
  • - добірка аудіофайлів.
Інструкція
1
Скачайте в мережі і встановіть на своєму домашньому комп'ютері останню версію плеєра Winamp. При установці дотримуйтесь вказівок програми. Ніяких додаткових вимог до інсталяції програвача, який буде використаний в цілях мовлення, немає.
2
Після закінчення установки програми долучіть до неї спеціальний Winamp DSP Plugin, що представляє собою програмний модуль, що поліпшує обробку звуку. Саме завдяки звуковому DSP-плагіну Winamp забезпечує високу якість програвання музики.
3
Проведіть настроювання плагіна. Для цього натисніть на верхній панелі програвача вкладку «Сервіс». У випадаючому меню виберіть рядок «Параметри», після чого відкриється відповідне вікно.
4
Виберіть в меню «Модулі» необхідний плагін DSP. При цьому відкриється нове вікно для встановлення модуль.
5
В поле "Address" введіть адресу сервера, через який здійснюється мовлення. Адреса повинна бути висланий вам провайдером після реєстрації. Впишіть також порт мовлення в однойменне поле і відповідний пароль у поле "Password".
6
У нижній частині того ж вікна відзначте галочками пункти "Use SHOUTcast v1" і "Automatic reconnection on connection failure".
7
Перейдіть на вкладку "Encoder". Виберіть конфігурацію "MP3 Encoder". Нижче проставте бітрейт, який повинен повністю відповідати тарифному плану зареєстрованого на вас аккаунта.
8
Підключіться до сервера. Для цього скористайтеся кнопкою "Connect". Якщо наведені вище параметри ви встановили вірно, в рядку статусу почнуть відображатися дані про стан поточного мовлення та обсязі відправленої інформації в байтах.
9
Щоб вказати параметри свого радіо (номер ICQ, адреса домашньої сторінки і так далі), натисніть кнопку "Yellow Pages". Заповніть потрібні поля у вікні. Зазначена вами інформація після цього буде доступна слухачам. Налаштування на цьому завершена. Тепер всі музичні композиції з заздалегідь підготовленого вами списку відтворення будуть транслюватися в мережу.