Як намалювати гірку.

Для тих, хто любить малювати, зимова пора є одним з найяскравіших джерел натхнення. Маючи в наявності лише фарби або олівці, можна зображувати самі різні явища - заметіль, замерзлу річку, ялинові гілки, засипані снігом і навіть снігову гірку.
Вам знадобиться
  • олівці кольорові (або фарби з пензлем), папір формату А3
Інструкція
1
Якщо ви хочете намалювати снігову гірку, використовуйте хоч олівці, хоч фарби, тільки пам'ятайте, що при зображенні сніжних наносів потрібно певний майстерність при змішуванні фарб і плавному розмальовуванні. Тому по можливості користуйтеся фарбами. Перше, з чого потрібно починати - це підготовка до малювання. Знайдіть альбомний аркуш формату А3, а також баночки фарби з багатою гамою кольорів. Займіть зручне положення за столом і подбайте, щоб з вікна або від лампи падало достатньо світла.
2
Зробіть начерк олівцем гірки, не надто прорисовуючи деталі. Намалюйте для цього вигнуту лінію, немов зображуєте веселку, а під нею ще кілька ліній. Подібна множинність дозволить краще орієнтуватися в світлотіні картинки.
3
Займіться основним тоном сніжної гірки. Змішайте на палітрі білий, чорний і синій кольори, щоб вийшов світлий відтінок синьо-сірого кольору. Замалюйте гірку білою фарбою, після чого проведіть у її підставі густу смугу синьо-сірого кольору. Візьміть ватку, акуратно прикладіть до свіжої смузі і повільно потягніть до вершини гірки, роблячи тим самим її колір більш світлим. В ідеалі, верхівка сніжної гірки залишиться білою, а перехід кольорів на основному малюнку - плавним.
4
Як тільки ви відображуватимете основний тон сніжної гірки, намалюйте тіні. Умочіть пензлик в темну фарбу і проведіть короткі штрихи-лінії біля підніжжя і по одній із сторін гірки. Якщо ви малюєте нічний пейзаж, то у фарбі повинна бути велика кількість сірого кольору, оскільки нічний сніг володіє тьмяною палітрою кольорів.
5
Для додання обсягу сніжної гірці знайдіть напівсуху кисть, умочіть її в густу білу фарбу і обведіть контур малюнка. Якщо на картині зображено кілька гірок, точно також підкресліть обсяги та інших, при цьому переходи між ними зробіть максимально плавними.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=TE10wxAdPiY