Як обкатати новий двигун.

Після капітального ремонту або заміни двигуна на новий необхідно провести його первинну обкатку. Правильно обкачавши мотор, ви значно збільшите ресурс роботи всіх його елементів і уникнете їх непередбачених поломок.
Інструкція
1
Після установки нового двигуна необхідно правильно провести його запуск. Оскільки при цьому обертання коленвала буде тугим, замініть акумулятор до повної ємності. Перевірте стартер. Він повинен бути абсолютно справним.
2
Залийте моторне масло до верхнього рівня масляного щупа. Врахуйте, що при обкатці двигуна необхідно використовувати тільки якісні масла, відповідні за своїми характеристиками пори року експлуатації і діапазону робочих температур. Масляний фільтр при установці повинен бути сухим.
3
Якщо у мотора відсутній паливний електричний насос, подавайте паливо в ручному режимі, поки не буде заповнена поплавкова камера. Повітряну заслінку, при відсутності автоматичного приводу, прикрийте, як того вимагає температура навколишнього середовища.
4
Запустіть двигун стартером. При цьому за допомогою манометра або покажчиків на приладовій панелі контролюйте тиск масла. Коли воно підніметься до рівня 3,5 - 4 кг/см2, прогрійте двигун на холостому ходу до температури 85 - 93 градуси.
5
Увімкніть вентилятор радіатора. Дочекавшись, коли він «відпрацює», заглушите двигун. При його розігріві з-під капота може з'явитися сизий дим, який свідчить про те, що шар масла, занесений при збірці і установці двигуна, вигорів. Через короткий час дим зникне.
6
Дайте двигуну охолонути до 30 - 40 градусів і знову запустіть. Виконайте від 15 до 20 таких циклів, а потім приступайте до обкатці на більш високих оборотах: перші три хвилини піднімайте їх до 1000 в хвилину, чотири хвилини - 1500, п'ять хвилин - 2000.
7
Приступайте до обкатці мотора на ходу. Не допускайте збільшення швидкості на прямій передачі вище 60 - 70 км/ч. П'яту передачу поки не використовуйте зовсім. Врахуйте, що перші 300 - 500 км з глушника може вириватися сизий дим, що закономірно для роботи двигуна в цей період. Після пробігу в 500 - 1000 км відрегулюйте обороти.
8
Через 2500 - 3000 км збільште швидкість до 90 км/ч. Первинну обкатку змініть нормальної, але щадить експлуатацією двигуна, збільшуючи навантаження поступово. Після наближення показника пробігу до 10 - 15 тис. Км можете збільшити навантаження максимально.