Як робити зачіски за картинками.

Хіба є на світі дівчина, яка не мріяла б про модну зачіску? У кожному жіночому журналі, на кожному сайті ми можемо бачити приклади красиво зачесаних зірок і моделей. Нерідко виникає спокуса повторити подібні шедеври на своїй голові.
Інструкція
1
Не всі зачіски однаково красівиПрежде ніж братися за реалізацію задуманого, подумайте: чи піде ця зачіска саме вам? На моделі вона може виглядати приголомшливо, але якщо у неї кучеряве волосся і кругле обличчя, а у вас волосся ідеально прямі і обличчя овальне - варто задуматися.
2
Не всі зачіски однаково уместниПочті на всіх фотографіях зроблені вечірні зачіски . І зовсім не обов'язково, що вони будуть органічно виглядати в повсякденному жізні.Прежде ніж копіювати таку зачіску, подумайте - чи зможете ви вийти з нею на вулицю?
3
Не всі зачіски однаково легко повторітьНа зірках і моделях стилісти і перукарі створюють справжні витвори мистецтва. Але чи зможете ви в домашніх умовах повторити складні елементи? Для тренувань варто вибирати варіанти простіше.
4
Для всіх зачісок вам знадобиться: 1. Хороший шампунь - він повинен не путати волосся, надавати їм блиск і об'ем.2. Бальзам для волосся - щоб волосся були гладкими і блестящімі.3. Засоби для укладки - краще професійні, щоб довше тримали волосся в порядке.4. Фен або праску - обов'язково якісний, щоб зберігати волосся здоровимі.5. Трохи фантазії - в будь-яку зачіску можна внести родзинку, яка вразить оточуючих. Спробуйте, раптом вийде?