Як убезпечити автомобіль.

З автомобілем може статися безліч неприємних речей, одна з яких - угон. На жаль, ще не придуманий спосіб убезпечити машину від будь-якої спроби крадіжки, однак деякі надійні методи все ж існують, і ними можна скористатися.
Інструкція
1
Будьте обережні і не давайте злочинцям можливості легко вкрасти ваш автомобіль. Зокрема, не варто залишати машину на вулиці в темному, чи не освітленому ліхтарями місці, особливо якщо ви забуваєте включити сигналізацію. Закривайте двері і блокуйте замки, навіть якщо ви виходите з автомобіля ненадовго. Не залишайте в машині документи і тим більше не забувайте ключі в замку запалювання, навіть якщо ви змушені піти всього на 5-10 хвилин.
2
Не думайте, ніби машина захищена від угону тільки тому, що вона коштує порівняно недорого. Непрофесійні злочинці найчастіше бояться красти дорогі автомобілі, оскільки вони, як правило, оснащені якісною і надійною охоронною системою, тому жертвами в таких випадках виявляються саме власники дешевших машин.
3
Постарайтеся використовувати для захисту свого автомобіля кілька різних протиугінних систем різного типу. Зіткнувшись з труднощами при угоні, злочинець напевно відмовиться від своєї затії і вважатиме за краще знайти здобич попроще. Комбінація абсолютно різних методів захисту деколи не по зубам навіть професіоналу.
4
Не використовуйте популярні протиугінні системи. Справа в тому, що викрадачі вивчають методи боротьби з такими системами і в результаті легко справляються навіть з вельми дорогий і розрекламованої по всьому світу сигналізацією. Зробіть так, щоб ваш автомобіль не можна було вкрасти, використовуючи шаблонні методи. Зокрема, має сенс звернути увагу на новинки в сфері охоронних систем, а також на надійні, але не надто розкручені варіанти захисту від угону.
5
Захистіть електронну сигналізацію: у злочинця не повинно бути можливості швидко знайти і перерізати дроти, знешкоджуючи таким чином противоугонную систему. До речі, також можна використовувати сигналізацію з автономним живленням. Але в будь-якому випадку її необхідно доповнити іншими варіантами захисту: наприклад, пристроєм, який дозволить вам заблокувати двері або відключити двигун навіть у вже викраденій машині, зробивши всього один дзвінок в сервісну службу.